Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за А1?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за А1?

    Найстина ли може да почнеш курсове за А1 след като си завършил, Б книжката ти е във кат и караш само кормуване за А1 без листовки?
    LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

  • #2
    До: Въпрос за А1?

    Да

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за А1?

      По мое време трябваше и да имаш 21 год. ама сега е друго вече много ги промениха нещата
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за А1?

        A може ли да препоръчате фирма в София,ама не от гогъл а ми някой който е карал там,курсове и е доволен.И цена на целият цикъл ако може.
        LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за А1?

          За А се бориш не за А1 Цената сега на курса е над 500 лева, освен полигон има градско, където те следва инструктора с кола и си лафите по радиостанцията, много дълго време след като въведоха тази промяна изобщо нямаше курсове за категорията, в Бургас знам че даже все още никой инструктор не се е захванал, но в София сигурно трябва да има, но не мога да ти препоръчам някого.

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за А1?

            Курса го карах преди 1 година беше 300лв с изпитите.Изкарва се на 17 години до 125 кубика 11кв.Дори и да имаш дрига изкарана категория пак трябва да минаваш листовки Държавата няма да пропусне да ти земе повторно парите

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за А1?

              Цена на А категория - 450 лева курс и около 50 е изпита. Кара се полигон и градско. Листовки ако имаш категория В - няма. Това е от тази седмица информация за София, за другаде не знам.
              Honda XR600
              Kawasaki KLX650
              Honda XL600V Transalp
              +359 888 6З5 9З4

              Коментар


              • #8
                От: До: Въпрос за А1?

                Аз отидох до Враца за изпита -цена 350 лв всичко + билет отиване и вращане 20 лв = 370 лв. Полигона го минах 10 15 пъти преди да почне изпита и това беше плюс градското .

                Коментар


                • #9
                  От: До: Въпрос за А1?

                  Абе наскоро разбрах нещо че М категория щяла да става до 125 кб .Някой знае ли дали има нещо вярно и ако има кога ще стане
                  [FONT=Comic Sans MS]KTM 125 LC2 [/FONT]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за А1?

                    Сега как стоят нещата дали ако изкараш А1 на 17,при навършване на 18 става на А ?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X