Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам си ИЖ Планета, мисли по въпроса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам си ИЖ Планета, мисли по въпроса

    Здравейте.Днес започнах работа по моето иж планета и ще се радвам ако по старшите от мен да ми помагат тъй като з сега работя сам с много малко часове опит в това начинание след малко ще кача снимки...
    Ако не сте съгласни че това дето го пиша не е за тази тема преместете го но ми кажете каде се сложено

  • #2
    До: Имам си ИЖ Планета, мисли по въпроса

    Това си беше за отделна тема. Не е зле да се постараеш и с правописа.

    Коментар


    • #3
      До: Имам си ИЖ Планета, мисли по въпроса

      Първоначално публикуван от THE NIGHT RIDER Преглед на мнение
      Здравейте.Днес започнах работа по моето иж планета и ще се радвам ако по старшите от мен да ми помагат тъй като з сега работя сам с много малко часове опит в това начинание след малко ще кача снимки...
      Ако не сте съгласни че това дето го пиша не е за тази тема преместете го но ми кажете каде се сложено
      Колега,уточни какво искаш да го правиш това ИЖ-е кросово ли чопър ли или нещо друго.Аз предполагам,че кросово.
      Пиши и ще ти дам някой съвет ако искаш,защото на мен преди един от първите ми мотори беше ИЖ и го направих кросов,та ще се опитам да помогна с нещо.
      КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
      (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

      Коментар


      • #4
        До: Имам си ИЖ Планета, мисли по въпроса

        Колега каде се загуби направи ли го това ИЖ.
        Поздрави
        [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

        Коментар


        • #5
          До: Имам си ИЖ Планета, мисли по въпроса

          Първоначално публикуван от endur0 Преглед на мнение
          Колега каде се загуби направи ли го това ИЖ.
          Поздрави
          Сигурно в момента копае петролен кладенец в двора, защото като се сетя моето колко гори...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X