Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скок.???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скок.???

    Какво правя: Засилвам се сменям на 2ра заставам прав на мотора намествам се по средата стискам го с крака(мотора ), докато съм във въздуха отпускам леко газта но не напълно (задната гума трябва да се върти) и се моля на господ да не се пребия. Правилно ли съм разбрал? От една година карам и само скоковете все ми се объркват и се пребивам -.-
    [COLOR=RoyalBlue][I][IMG]http://www.pro-manuals.com/images/yamaha_logo-small.gif[/IMG] [COLOR=RoyalBlue]YZ250F 2005[/COLOR][/I][/COLOR]

  • #2
    До: скок

    Първоначално публикуван от flashMX Преглед на мнение
    Какво правя: Засилвам се сменям на 2ра заставам прав на мотора намествам се по средата стискам го с крака(мотора ), докато съм във въздуха отпускам леко газта но не напълно (задната гума трябва да се върти) и се моля на господ да не се пребия. Правилно ли съм разбрал? От една година карам и само скоковете все ми се объркват и се пребивам -.-
    Много мислиш бе човек!
    [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

    Коментар


    • #3
      До: Скок.???

      Ама ако толкова му мислиш скоро няма да скочиш. Засилваш се и мотора само в оборот. 1,2,3 скок и се кефиш от другата страна.

      Коментар


      • #4
        До: Скок.???

        Правилно си го описал, пробвай първо малки скокчета. Също и мотора е от значение какъв е, ако е някой "кютук" почти винаги ще приземяваш на предната гума и ще падаш...успех.

        Коментар


        • #5
          До: Скок.???

          Зависи какъв е наклона на самото препядствие и скороста с която се засилваш.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • #6
            До: Скок.???

            Аз по принцип като скачам правя така, засилвам се " първа, втора, трета- връщам на втора, предържам с краката мотора, скачам и се кефя", никога не съм мислил дали ще падна,дали не! Важното е кефа и до няква степен Адреналин!

            Коментар


            • #7
              До: Скок.???

              Ако падаш постоянно от мотора при скок,значи не си способен да го контролираш както трябва,и не си готов още за скокове,първо започни с по леки бабунки,тренировки му е майката!

              Коментар


              • #8
                До: Скок.???

                Да така е.И аз така почнах и вече ми омразнаха малките бабунки и да се пробва на един по голям скок,и това ми беше доста фатално падане .При падането предницата се заби и кормилото се завартя и като ме удари в ребрата та 2 мсеца ме боляха.
                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                Коментар


                • #9
                  До: Скок.???

                  По принцип ако е на трапец да се засилиш повечко.
                  За да може да паднеш на попивката не на ръба,защото мотора може да те отхвърли и да паднеш.
                  Отделно вече трябва да дадеш газ преди преземяването за да може да зацепи гумата и да не паднеш.
                  Стискаш мотора с крака и го контолираш с газ или задна спирачка.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X