Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпродажби ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разпродажби ...

    значи искам да предложа за тема в която секи да пише какви ненужни работи има ( за продаване ) но които може да се използват от рода на: екипировки ... части .... гуми и т.н.т. ако модернаторите решат нека направат такава тема в Мотори (Еnduro)
    [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

  • #2
    примерно

    http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=4900
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от tatkobarba
      До колкото аз разбрах точно за това става въпрос... явно Генчо не се е разровил по-подробно из форума
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #4
        А тема "речник"(нови думи, непознати думи, тълковен речник) има ли? Мнооо-го е необходима, ако няма. Може да се започне с "ойлери"например, за тия, които не искат да се връщат в първите страници на едноименната тема. Там, между другото, става ясно, че думата е непозната и за активни състезатели...
        Никому угода, на никого напук.

        Коментар


        • #5
          разровил се е Генчо ) ама там става вупрос и за джипарки а мене те наи малко ме интересуват ) а и ендуристите не се роват много много там ...
          [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от g3nchooy
            разровил се е Генчо ) ама там става вупрос и за джипарки а мене те наи малко ме интересуват ) а и ендуристите не се роват много много там ...
            Първоначално публикуван от Yaro
            По ваша идея, възникнала тук, отваряме тази нова тема, която ще бъде маркирана като важна и ще стои винаги отгоре във форума "Купувам-Продавам".

            При положение, че темата се разрастне не само за 4х4, но и за enduro и АTV, ще бъде направен нов форум.

            И така - трибуната (темата) е ваша!
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • #7
              да идеята не е лоша
              имам излишни за продаване
              -каска -за под 100лв ще я дам
              -панталон кросов-34 ти номер
              -колан сини сало -за крос -25лв
              -ракавици -обличани 2 -3 пъти мср размер -на мен са ми малко големи
              30 сетина лева ще ги дам -наистина хич не са носени
              -чантичка за кръста семото и нея много малко съм я ползвал
              -фанелка за мотокрос -сузуки ..реално е като нова-30 тина лева и нея
              ..и други неща ама освен и да ги снимам

              Коментар


              • #8
                Интересува ме каската щото моята я направих на дроб сърма.
                Карам като мълния, се в дърветата се целя!

                Коментар


                • #9
                  Митков, мене ме интересуват частите от ЕТЗ-то ти, понеже пак почвам ремонти :x
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от mitkov
                    да идеята не е лоша
                    имам излишни за продаване
                    ето човека е съгласен какъв е проблема ))) даже почва с офертите
                    [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

                    Коментар


                    • #11
                      каската е готина бях я купил чисто нова
                      има я по снимките в темата харманли екстрийм ендуро
                      в бяло и синьо е оцветена
                      не е падано на нея не е удряна

                      Коментар


                      • #12








                        ето я каската

                        а ето и чантичката


                        сега обаче е изпрана и на практика като нова -това е един от малкото пъти като съм я ползвал

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Different_Soul
                          Митков, мене ме интересуват частите от ЕТЗ-то ти, понеже пак почвам ремонти :x
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • #14
                            за етз май май вече нищо няма на скоро разчиствах и изхвърлих всичко излишно е или почти всичко

                            имам задни зъбаци за сузуки и за хонда
                            алуминиеви хубави тези за хондата нямат НИКАКВИ видими следи от износване
                            както и някои от тези за сузуки

                            за хонда имам 51 и 48 зъба от тези по 48 има няколко все са модели на реномирани производители -рентал и др подобни

                            стават на всички крос и хард ендуро хонди и сузуки

                            имам и едно бутало чисто ново за сузуки 125 рм от 92-3 та до 2000та става
                            както и сегменти отделно висеко -чисто нови

                            лагери-чисто нови за сузи рм-96-2000 125 и 250 -долен за амортисьора иглен

                            лагери ролкови чисто нови комплект с семерингите и за кормилото на рм и др- з моделите
                            също и жила за газ и съединител за рм 125 250

                            ааа и съединител чисто нов за рм 125 от преди 90 та до 2000та година модел става

                            -плаки за очила скотт и смитт -само ми пишете модела на очилата си че на моите не стават само дето съм ги взел

                            -калници -преден и заден -за кавазаки 125 250 и кдх модели

                            ааа и един филтър чисто нов за свр600

                            и въздушни за рм125-250 96-до 2006 -твин еър

                            ами това е излишно което се сещам за сега има и още
                            освен да снимам всичко и да пусна разпродажба като в е бей

                            по горе дето писах панталона каска фанелка чантичка и колан също си важи офертата

                            дали да не занеса всичко на данчо пък -квото си хареса

                            Коментар


                            • #15
                              А ся де.... а от къде да намеря хубави задни амортисьори от ЕТЗ
                              Не ти ли се намира някакъв пластмасов резервуар, че този от новата рамка, на която ще местя двигателя ми се струва, че е май май дори по-голям и от стария направо ме кара да се шашкам.. наистина е прекалено голям !

                              Ако на някой му се намира резервуар пластмасов от крос или нещо такова да свирка имам 2 метални и разни други неща, надявам се да се разберем в крайна сметка нещо, щото все пак смятам да направя този път нещата като хората :Р
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X