Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Честити да са Ви! Пожелавам Ви, прияно каране с тези прекрасни мотори. Приятно и безаварийно каране!
    И аз да се похваля... Вчера си купих чисто нова верига
    Пази душата си, не гумите!

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      След ботуши и екип, дойде време и на нова каска
      Благодарение на Стефан (bobimx) си имам нова каска Acerbis



      Тук можете да видите подробности за модела

      Остана сега до кратя на месеца да пристигне и ризницата и съм готов
      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Дойде ми каската, дето я чакам от 6 месеца...
        Само дето не успях да си я взема
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Мики, честито !
          Само искам да попитам при дъжд или ниски клони изпитана ли е или е само за мотокрос ???
          Тези "хриле" ми се струват доста неподходящи за ендуро по време на дъжд примерно или като минеш след някой който е минал през някоя голяма локва и баш тогава се случва ти да минеш през водния стълб вдигнат от колегата ти пред тебе Ще е маняшка гледка !
          Иначе изглежда много агресивно, готино и стилно, дано да е и толкова надеждна !
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
            Мики, честито !
            Само искам да попитам при дъжд или ниски клони изпитана ли е или е само за мотокрос ???
            Тези "хриле" ми се струват доста неподходящи за ендуро по време на дъжд примерно или като минеш след някой който е минал през някоя голяма локва и баш тогава се случва ти да минеш през водния стълб вдигнат от колегата ти пред тебе Ще е маняшка гледка !
            Иначе изглежда много агресивно, готино и стилно, дано да е и толкова надеждна !
            http://www.klimusa.com/actions/DirtR...8F4Helmet.html

            http://www.klimusa.com/f4micro/The%20F4.html
            Mitsubishi L200 DobbleCab

            KTM XC 450 RW 2009
            KTM 350 SX 2011

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              И аз да се похваля, след ризницата днес се обзаведох и с останалата екипировка
              Каска Airoh Runner Joke (на живо изглежда изненадващо добре, на снимките въобще не ми хареса)
              Ботуши Forma Terrain
              Маска SPY
              Панталон No Fear
              и блуза No Fear,
              а...и наколенки
              ......сега остава утре и мотор да харесам....
              Прикачени файлове
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                Дойде ми каската, дето я чакам от 6 месеца...
                Само дето не успях да си я взема
                ... снимка ...
                Честито колега. Рекламни материали и ние можем да четем, но това, което ти можеш да споделиш само от теб ще го научим. Още веднъж честито - ако може да се вярва на братята хамериканци токущо си купи най-доброто, което може да се купи с пари...

                Коментарче в "Продуктови тестове" ?
                Последно редактирано от господин никой; 05-09-08, 23:07. Причина: Добавка...

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                  Честито колега. Рекламни материали и ние можем да четем, но това, което ти можеш да споделиш само от теб ще го научим. Още веднъж честито - ако може да се вярва на братята хамериканци токущо си купи най-доброто, което може да се купи с пари...
                  Колега, обикновено не пиша нищо излишно:

                  "Дойде ми каската, дето я чакам от 6 месеца...
                  Само дето не успях да си я взема
                  " - не по моя вина!

                  От горното следва, че първо още не съм я купил, както и това, че дори не съм си я слагал на главата...камо ли да имам впечатления от нея.
                  Споко...обикновено съм и обективен, ама да имам първо матРЯл де! ВЧЕПЕТления демек.
                  Mitsubishi L200 DobbleCab

                  KTM XC 450 RW 2009
                  KTM 350 SX 2011

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Ето че има повод отново да се похваля,днес си купих ризиница и наколенки"Dragomir".
                    [I]Радослав Димчовски[/I]

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Честито и дано не ти се налага да изпробваш колко са здрави
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                        Честито и дано не ти се налага да изпробваш колко са здрави
                        Благодаря,дано не се налага да я използвам по-предназначение.
                        [I]Радослав Димчовски[/I]

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
                          И аз да се похваля, след ризницата днес се обзаведох и с останалата екипировка
                          Каска Airoh Runner Joke (на живо изглежда изненадващо добре, на снимките въобще не ми хареса)
                          Ботуши Forma Terrain
                          Маска SPY
                          Панталон No Fear
                          и блуза No Fear,
                          а...и наколенки
                          ......сега остава утре и мотор да харесам....
                          Ти си първия от форума, който виждам да купува първо цялостна екипировка и след това мотор ! ЕВАЛА !!!
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Да се похваля, след дълги ремонтни действия (основен ремонт и някои козметични промени), моторат ми отново е готов за още приключения!
                            KTM Fen

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                              Ти си първия от форума, който виждам да купува първо цялостна екипировка и след това мотор ! ЕВАЛА !!!
                              Мерси
                              Честно казано преди време като си купих колелото бях на обратния почин - след всяко падане купувах липсващата част от екипа - като си натъртих ребрата, си купих ризница.
                              Сега обаче не ми се щеше да експериментирам

                              А по темата днес си взех невероятен XR400R, просто нямам думи. Моторът е супер запазен и не мога да му се нарадвам, утре ще кача и снимки.

                              Тук е и момента да благодаря на miki64 и Будин за невероятната подкрепа която ми оказаха без да ме познават. Ако не беше Мики да ме свърже с Будин, който пък от своя страна ми помогна при избора нямаше да имам този мотор. За щастие все още има хора, които са готови да помогнат на някого просто ей така...не знам и аз защо..от доброта
                              Още веднъж благодаря Ви!Трябва да почерпя!
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
                                Мерси
                                Честно казано преди време като си купих колелото бях на обратния почин - след всяко падане купувах липсващата част от екипа - като си натъртих ребрата, си купих ризница.
                                Сега обаче не ми се щеше да експериментирам

                                А по темата днес си взех невероятен XR400R, просто нямам думи. Моторът е супер запазен и не мога да му се нарадвам, утре ще кача и снимки.

                                Тук е и момента да благодаря на miki64 и Будин за невероятната подкрепа която ми оказаха без да ме познават. Ако не беше Мики да ме свърже с Будин, който пък от своя страна ми помогна при избора нямаше да имам този мотор. За щастие все още има хора, които са готови да помогнат на някого просто ей така...не знам и аз защо..от доброта
                                Още веднъж благодаря Ви!Трябва да почерпя!
                                Честито със здраве да си го караш и безаварийни километри ти пожелавам...
                                ПП. Чудесно съотношение - екип/мотор !!!
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X