Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Отдавна не съм се хвалил щото Ж. Хаджиев ми се беше заканил нещо та затова.
    Но днес не мога да "устоя" на порива си.... Край на репортажите с телефон.
    Вече съм горд собственик на.....

    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      И то не какъв да е ами ЧЕРВЕН Айде честито и много снимки на дупнишката тайфа да направиш
      KAWASAKI Let the good times roll

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Да се похваля, взех си изпитите за А категория сега чакам само документите да се оправят и ще ходя да ги подавам в кат
        [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          И аз да се похваля ...
          Тъкмо ходих до Еконт да си взема ботушите
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Е аиде и аз да се похваля оня ден бях 2 дена на с.Стоиките на вилата на един приятел ама Чавето никъде не го видях да бръмчи по баира.Другия път ще натоваря и моторетката само малко тунинг да и лепна,че ме е срам така без тунинг.

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
              Е аиде и аз да се похваля оня ден бях 2 дена на с.Стоиките на вилата на един приятел ама Чавето никъде не го видях да бръмчи по баира.Другия път ще натоваря и моторетката само малко тунинг да и лепна,че ме е срам така без тунинг.
              Да се беше обадил! За 20 мин съм там
              Другият път да си вземеш мотора и да се обадиш да покараме
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Ето я и моята месомелачка бях се засили за црф 2003 ,после 2006 после пък ямаха 2007 и накрая това чудовище 2008
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Страхотен машинка и двигателя колко е красив на външен вид...
                  С такъв мотор направо се раждаш, със здраве да си го караш и всичко най-хубаво!
                  KTM Fen

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    И аз да се похваля, че вече от 2 дни съм горд собственик на ето това и съм много много доволен
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Еми честито Туйков, ама нали няма да се насочваш в програмирането и ще останеш в карането. Ако стана цар ти неща ще забрана да ги продават.

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                        Ето я и моята месомелачка бях се засили за црф 2003 ,после 2006 после пък ямаха 2007 и накрая това чудовище 2008
                        Браво баце .. страхотен мотор..
                        Ама много танкана си го взел .. кажи каде ги "продават"(подаряват) на тея цени и аз да си взема бре....
                        Иначе машината е перфектна евала ....
                        Много безаварийни...
                        SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                          Еми честито Туйков, ама нали няма да се насочваш в програмирането и ще останеш в карането. Ако стана цар ти неща ще забрана да ги продават.
                          Благодаря !
                          Нямам намерение за сега да се занимавам с програмиране, спокойно.. но и сферата на ендуро-то ще напусна скоро ми се струва...
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                            Благодаря !
                            Нямам намерение за сега да се занимавам с програмиране, спокойно.. но и сферата на ендуро-то ще напусна скоро ми се струва...
                            Това ще бъде много тъпо-при условие че караш като хората...

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                              Това ще бъде много тъпо-при условие че караш като хората...
                              Как пък разбра ?
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                sory za latineca ama mi se precaka flashgeta

                                Da se pohvalq i as s nova kaska ochila i rakavici
                                Прикачени файлове
                                LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X