Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от rambo Преглед на мнение
    Еи наи накрая бе колега "Зора сварши" все си мотореткаА датие честита
    Чесно казано ... бая "зор" си беше

    Благодаря
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
      Еее вече мога да се похваля ... взех Др-а на Кики.т
      Честито и от мен на Chaveto много се кефя момчета някои като се сдобие с нова моторетка само газ и много безаварийно каране.Честито и на Даниел скоро го чакам да разтъпчем XR-ката че тя се схвана вече
      0888 074 049

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
        Честито и от мен на Chaveto много се кефя момчета някои като се сдобие с нова моторетка само газ и много безаварийно каране.Честито и на Даниел скоро го чакам да разтъпчем XR-ката че тя се схвана вече
        Благодаря на всички Ви !!!
        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Честито и от мен за мотора
          Хубаво е,че пак остава на човек от форума (не знам кой по ред собственик) и да внимаваш, щот върви кат 350
          [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
          [/URL]

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
            Еее вече мога да се похваля ... взех Др-а на Кики.т
            честито.да си го караш безаварино.дай някоя снимка да го видим
            Андрей Андреев

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Първоначално публикуван от BoykoVS Преглед на мнение
              Честито и от мен за мотора
              Хубаво е,че пак остава на човек от форума (не знам кой по ред собственик) и да внимаваш, щот върви кат 350
              Първо благодаря ... значи първо на Венци Малкия после на Данко, после на Кики и сега на Чавето Още не знам дали е така, ама доста върви бе да му се невиди

              Първоначално публикуван от deio Преглед на мнение
              честито.да си го караш безаварино.дай някоя снимка да го видим
              Благодаря! Снимки нямам аз, но виж тук има няколко!
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Евалата пич,много се радвам за теб,пожелавам ти много безаварийни километри и незабравими изживявания с новата придобивка,с толко мъки стигна до нея,дано сега тя не ти изневери с абсолютно нищо Успехи...
                [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
                [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
                [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Преди малко приключих със сезонната поддръжка на задното ми окачване. Добре че се наканих да го разглобя, защото се оказа че въпреки че си има навсякъде гресьорки и аз най-редовно го пълня с грес с такламит, греста не навсякъде е прониквала добре! Днеска от обяд до сега разглобих всичко, почистих го и го натъпках с водоустойчива грес. Добре че няма поражения, само мъничко ръжда на едната от втулките!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от NiGhTy Преглед на мнение
                    Евалата пич,много се радвам за теб,пожелавам ти много безаварийни километри и незабравими изживявания с новата придобивка,с толко мъки стигна до нея,дано сега тя не ти изневери с абсолютно нищо Успехи...
                    Благодаря!

                    Нека се похваля и с новият си аватар, а също така и нов подпис ...
                    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      A ЧЕСТИТОО много да те слуша И само кеф да си правиш с него.
                      KAWASAKI Let the good times roll

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                        A ЧЕСТИТОО много да те слуша И само кеф да си правиш с него.
                        Благодяря
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          И аз да се похваля.Продадох си Джилерата 125 2Т и в неделя отивам на оглед за друг (четиритактов) мотор ,а именно Ямаха ТТ350.Дано всичко да и е наред и да я взимам.

                          p.s. GSXR Gilerata ми отиде в твоя град.Едно момче на име Олег я купи в понеделник.
                          YAMAHA WR450F

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Днес рано сутринта - 2,10 ми се роди Явор - както в един клип казаха - честито двутактово е


                            Още няколко снимки тук

                            Съжелявам за краткия пост, но нямам компютър в Кърджали...
                            Последно редактирано от господин никой; 26-07-08, 20:05. Причина: корекция на линк...

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                              Днес рано сутринта - 2,10 ми се роди Явор - както в един клип казаха - честито двутактово е
                              Ееееееееееееееееееееееееееееееееееееее най-сетне!!! А честито,да е жив и здрав малкия Явор. Супер хубава новина - поздравявам те. От сега му личи че ще е манекен. Още веднъж честито.А дано с първата честитка от мойта личност във форума да съм му на късмет в живота. Разказвай де-какво скромно мнение пусна-как мина, майката добре ли е и всички подробности? Ти припадна ли?

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                                Ееееееееееееееееееееееееееееееееееееее най-сетне!!! А честито,да е жив и здрав малкия Явор. Супер хубава новина - поздравявам те. От сега му личи че ще е манекен. Още веднъж честито.А дано с първата честитка от мойта личност във форума да съм му на късмет в живота. Разказвай де-какво скромно мнение пусна-как мина, майката добре ли е и всички подробности? Ти припадна ли?
                                Нямам времето за съжеление - ще бягам при Милена - след няколко дни ще драсна някой ред, лека...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X