Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    здравейте и от мен !!! малко се забавих да се похваля но исках да си накупя и всичко и като ще пускам пост да се хваля да мога да покажа всичко и така ...........
    почвам подред мотора е ямаха хт 600 , със лазер генерация , каската е лазер , малко по стар модел е но поне е истинска ,екипа е ONEAL , ръкавиците са ALLOY MX , имам и такава тениска но тя не ми е под рака и нея не мога да я снимам в момента , наколенките са на FOX .
    еми това е за сега , следва купуването на ботуши и ризница но тва ще стане в края на месеца , живот и здраве дано успея да се похваля и с тях
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от maikallllll Преглед на мнение
      здравейте и от мен !!! малко се забавих да се похваля но исках да си накупя и всичко и като ще пускам пост да се хваля да мога да покажа всичко и така ...........
      почвам подред мотора е ямаха хт 600 , със лазер генерация , каската е лазер , малко по стар модел е но поне е истинска ,екипа е ONEAL , ръкавиците са ALLOY MX , имам и такава тениска но тя не ми е под рака и нея не мога да я снимам в момента , наколенките са на FOX .
      еми това е за сега , следва купуването на ботуши и ризница но тва ще стане в края на месеца , живот и здраве дано успея да се похваля и с тях
      ами да ти е честито всичко и започвай да го "употребяваш" редовно,така като гледам само едни сериозни гуми ти липсват на мотора ако не смяташ да го караш по асфалт само

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от MOTORGHOST Преглед на мнение
        Това е новата ми Априлия...
        Като я събера ще има пак снимка.

        Това е след сглобяване и боядисване:

        Aprilia 600 TUAREG RALLY-2008
        Тунинг-:MOTORGHOST

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Още няколко снимки...




          Вчера я тествах "OFF ROAD",държа се перфектно.
          ПП.Не се продава.

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Честито

            Едвали някой би си помислил, че от тези части на първата снимка би излезнал такъв красавец
            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              На живо е още по-добре./Снимките са малко тъмни/
              Боядисах го черен металик с перли /цвят за" Ягуар"/ с "новите"
              водоразтворими бои.
              Резервоара е пластмасов/полипропилен/ и е единственият който съм срещал да се боядисва /не пропуска бензинови пари, и държи боя и лак/,оригинален на Априлия/леко преработен/.
              Двигателя е Ротакс 600сс 47к.с.-Австрия,с агренажен ремък и защита на клапаните при късане на ремъка. Има стартер и манивела.
              Всички части с изключение на преден и заден калник /от сузуки/,и
              маската с фар/полиспорт/ ,са произведени от Априлия ,но са от различни
              модели/предимно РХ и крос/.

              ...А иначе дори и приятелите ми не вярваха... .

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Първоначално публикуван от mitaka81 Преглед на мнение
                Владо дай да го видим този здвер
                Някоя снимчица?
                Ей го на :-)...тъкмо го докарах в къщи
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Честито !!! Прекрасна машина !
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от vlado_varna Преглед на мнение
                    Ей го на :-)...тъкмо го докарах в къщи
                    Браво прекрасна машина Моята мечта
                    Завиждам ти
                    SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Първоначално публикуван от vlado_varna Преглед на мнение
                      Ей го на :-)...тъкмо го докарах в къщи
                      Карай си го със здраве колега, и дълги и безавариини.

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                        След малко тръгвам на лов за мотор ... да се надяваме, че довечера ще имам повод да пиша и в "да се похваля" ...
                        Еее вече мога да се похваля ... взех Др-а на Кики.т
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                          Еее вече мога да се похваля ... взех Др-а на Кики.т
                          Честито !!!
                          Аз пък се сдобих със чисто нов вторичен вал за мотора, като утре чакам семерингите от spl777 и остават само маслата и някои други малки подробности !!!
                          ----
                          Edit:
                          ПП. Също и с подобрения в подписа !
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                            Честито !!!
                            Аз пък се сдобих със чисто нов вторичен вал за мотора, като утре чакам семерингите от spl777 и остават само маслата и някои други малки подробности !!!
                            ----
                            Edit:
                            ПП. Също и с подобрения в подписа !
                            Благодаря!
                            Честито и на теб
                            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Еи наи накрая бе колега "Зора сварши" все си мотореткаА датие честита
                              KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                И АЗ мерси
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X