Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
    Да си го каляш с удоволствие колега!
    Аааа не не, този ми е за диско
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Направо ми идва да излезна на покрива на къщата и да изрева колкото имам глас: ДА ЖИВЕЕ ИНТЕРНЕТА И ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, КОИТО ПРЕДОСТАВЯ!
      Отдавна наблюдавам че обтегачите на веригата ми застрашително наближават края на възможностите си, обаче задния ми пиньон си е добре! Та оня ден се сетих да погледна и предния пиньон (скрит е зад капак) и с ужас установих че зъбите му приличат вече на полумесци! Разрових се из интернет магазините и открих комплект двата пиньона на JT и верига DID 520V О-рингова на цена 150лв. всичко!!! Отначало си помислих че е грешка някаква, но ги поръчах и днеска си ги взех от Еконт! Няма грешка! Досега най-евтината, свястна верига, която бях намирал в България беше 140лв. само веригата, но не е DID! А сега си имам нов комплект пиньони плюс верига DID за 150лв. + 10лв. за доставка по Еконт!
      Прикачени файлове
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        я го казвай тоя магазин, дай адреса, че и аз съм за смяна на тези консумативи

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Момичета и момчета, дойде и моя ред да се похваля най-накрая. Днес станах собственик на Suzuki RMX 250 ... мечтата ми ... Още не мога да повярвам и незнам какво да пиша за това направо снимки:
          Така го натоварихме в колата. Колата е Nissan Primera

          Направо си заспа в колата без предна гума+ коловете и махнат преден калник

          Тва ми беше стойката докато го управим

          Слагам калник

          Тука съм на първия си километър и съм много шашнат от вървежа на мотора .... ам тябва да сменя задната че е почти рязан слик и да махна втулките които повдигат кормилото (те са слагани допълнително), че ми е високо и не ми е удобно. Не ми се карайте, че нямам каска и никакви протектори имам мотора от няколко часа само в най-скоро време се надявам да се сдобия с нещо да ми пази главицата.




          За сега съм манхал само лепенките с името на предишния собственик и мисля да заменя 69 със 26 или ....

          Комар гъзар с тиранти .. както се изрази баба ми

          и след около час каране .... денят ми завърши така


          Много съм доволен от мотора като цяло (освен задната гума). Има още какво да се пипне но всичко с времето си. Това е първият ми мотор и нямам дъми просто. За момента ми е перфектен като мощност (или поне така си мисля, щото още ме е страх да го пъна до карай ). Незнам какво да кажа просто без думи съм. Мотора е на село докато не си взема книжката и сега нямам търпение да стане събота!
          Емии айде похвалих се.
          [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            честито колега

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Честито за новата придобивка
              Наистина добър мотор
              Лека и безавариина
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Браво, браво.

                Честито и от мен, само остава да покараме някой път.
                Димитър Тенев

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Честито и от мен... като те гледам как са ти светнали очите , направо и на мен кеф ми става някъв кеф . Мотора ти е много хубав , само фубави могове в гората и по-малко в бокса !

                  Уфф Аз дълго се чудех каде да пусна този пост и реших , че щом е продажба би трябвало да е тук ( на мен ми се иска дда се оплача де ) ... Та , "да се похваля " продадох си моторчето ... моето малко зелено дяволче , направо ми се скъса сърцето като гледах как се отдалечаваше ;( . Поне знам , че е в добри ръце и ще бъде гледан по добре от колкото при мен ... продадох го на един братовчед ( ще може да си го гледам ) . Да му е честит и да преживее много щастливи мигове на него
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
                    Момичета и момчета, дойде и моя ред да се похваля най-накрая. Днес станах собственик на Suzuki RMX 250 ... мечтата ми ...
                    Честито!!!!!!!!
                    Щом ти е първи мотор - карай го внимателно за да му се радваш повече време.
                    Аз карам РМХ250 и ако имаш проблеми с радост ще помагам с каквото мога.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                      Честито!!!!!!!!
                      Щом ти е първи мотор - карай го внимателно за да му се радваш повече време.
                      Аз карам РМХ250 и ако имаш проблеми с радост ще помагам с каквото мога.
                      Честито, но чак пък внимателно!
                      Газ до края ,че иначе не можеш му се накефи.То това моторче иска повечко газ.

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
                        ...
                        Честито колега - така и не ми стигна времето да отида и да го огледам, но пък ти се уреди - да си го караш със здраве и много кал между зъбите!

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                          Честито!!!!!!!!
                          Щом ти е първи мотор - карай го внимателно за да му се радваш повече време.
                          Аз карам РМХ250 и ако имаш проблеми с радост ще помагам с каквото мога.
                          Мерси много, надявам се че мога да разчитам на теб и на VaHk0_

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Честито, но чак пък внимателно!
                          Газ до края ,че иначе не можеш му се накефи.То това моторче иска повечко газ.
                          Ооооооо, определено го видях колко върви. Поне до толкова ми стиска. Като му посвикнах малко викам на един черен път да му навия гаста малко повече та 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та .... 5-таааа и като мина средните как се изтреля направо ме достраша Ама за сега само толкова че задната е пълен галош.
                          [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Честито и от мен колега! С здраве да си го караш и много безавариини

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              и от мен честито колега и мн. безаварийни километри

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от Godman Преглед на мнение
                                Здравейте, най-накрая след дълги три месеца имам какво да напиша в тази тема Днес си карах за първи път мотора(и по принцип за първи път какъвто и да е мотор) и въпреки че ми взе акъла от ритане (няма ел.) съм супер щастлив, пък и му хванах цаката на палене до някъде
                                Мотора е Suzuki dr 600 91ва :

                                Понеже съм пълен новобранец и нямам татко, батко или чичо моторист приемам с радост всякакви съвети за поддръжка и каране
                                Честото.
                                Наистина както ми каза преди няколко дни е доста лъскав и да се надяваме стегнат
                                Със здраве да си го караш.
                                Лека и безавариина ти пожелавам
                                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X