Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Започнаха да пристигат частите за, отдавна планираното, обновяване на мотора ми!
    Вече имам нова гарнитура за главата и гумички за клапаните. А днес пристигна новия ми спирачен диск, за който изказвам специални благодарности на Стефан от БобиМХ! Скоро очаквам и нов, ремонтен комплект бутало+сегменти+бутален болт доста по-добри от оригиналните японски! Очаквам и някои други неща, но като дойдат ще се хваля!
    Е сега вече няма да имаш стигане.С тези дискове Стефчо трябва да ти е дал рекламни лепенки . много са готини

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Е сега вече няма да имаш стигане.С тези дискове Стефчо трябва да ти е дал рекламни лепенки . много са готини
      Даа, имаше една в кутията, но ще я лепна като сменя диска! Обаче за съжаление ще трябва да изчакам да износя първо накладките дето са със стария диск! Щото нали нов диск с нови накладки се слага задължително!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        To още преди около 2 месеца трябваше да се похваля, но ето най-новата ми "сглобка" от техника.. със фото апарата се похвалих така че няма да го видите на снимката
        (Кучето е бонус )

        Също така ще се похваля със новия си преден венец тъй като на стария нещо му се видя зор и зъбите се изпоизрониха
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Що ти е тоя волан бе Даниеле? Нямаш ли някое старо кормило от XR-а, че да го сложиш вместо волана? Иначе бравос, добре си се справил с "конфигурацията"

          П.П. Не се вижда добре, но компютъра на земята ли ти е? Ако е така, вземи го вдигни малко, че така засмуква още повече прах ... Но пък се вижда и някаква стойка за компютър, то мяза на монтаж с фотошопа малко, ама карай
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
            Що ти е тоя волан бе Даниеле? Нямаш ли някое старо кормило от XR-а, че да го сложиш вместо волана? Иначе бравос, добре си се справил с "конфигурацията"
            Нали знаете, че все още не съм си взел шофЕр книгата та...трупам опит просто....
            Конфигурацията.......
            Athlon 6000+, RAM 2 GB DDR 800MHz,GF 8600 GT 512 MB DDR3, 2x320GB Seagate SATAII вързани в RAID връзка и още готини глезотийки
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Хм, таз конфигурацийка не ми мяза да си я взел, за да набираш текст на Word-а с нея
              Бравос, и сега има ли игра, която да ти се опира? (т.е. да не тръгва или да насича) Сейгейт са ми любимите дискове btw.
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                Хм, таз конфигурацийка не ми мяза да си я взел, за да набираш текст на Word-а с нея
                Бравос, и сега има ли игра, която да ти се опира? (т.е. да не тръгва или да насича) Сейгейт са ми любимите дискове btw.
                Има една игрица Crysys мисля беше на Cryteс и като я надуя на High и понасича, но се играе де
                Машината е предназначена за дизайн и повече въображение с тежки програми...
                Сиагейт са ти любими защото са най-добрите за момента не случайно съм избрал такива..
                ----
                ПП. Само да отбележа, че всичко е сглобено и избрано с двете ми ръце !
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Туйков кво си направил бре човек, направо ме разби. Супер ПЦ си си спретнал , браво !!!

                  ама както казва HD вземи го махни от земята че скоро ще трябва да сменяш вентилатори а и самите радиатори се затлачват с мизерия

                  Честито !!!
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                    Конфигурацията.......
                    Athlon 6000+, RAM 2 GB DDR 800MHz,GF 8600 GT 512 MB DDR3, 2x320GB Seagate SATAII вързани в RAID връзка и още готини глезотийки
                    Браво бе,Даниеле. Аз незнам дали и след 5 години ще се сдобия с толкова мощна машинкаМного добре изглежда
                    Честито и да запълниш всичкия HD, е малко ще ти е трудно де ам все пак...
                    Димитър Тенев

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Повярвай ми няма да му е трудно да го напълни!Аз имам 360 HD и незнам с кфо е пълно....

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Е нека и аз да се похваля с новата си "стара" задна гума (благодарение на vladko33 )



                        vladko33 , много ти благодаря. Днес е сложих и ходих да е тествам и мога да кажа, че е поне 10 пъти по-добра от предишната ми
                        Ето е и нея


                        а ето и вече новата "стара" сложена




                        а също така преди малко си взех и предна таралежка Pirelei (да се надяваме, че утре ще е сложа и нея и ще е много по-добре държащ се на пътя мотора ми )



                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Несъмнено ще усетиш разлика !
                          Ето и една снимка на очилата Прогрип, с които се сдобих скоро благодарение на Стефан (bobimx)...
                          Прикачени файлове
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от BikerBoyy Преглед на мнение
                            ...Честито и да запълниш всичкия HD, е малко ще ти е трудно де ам все пак...
                            HDD се казва (Hard Disk Drive), иначе така го приемам малко лично
                            Последно редактирано от Краси; 18-01-08, 09:28. Причина: :)
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              е и аз да се похваля с новите си ботуши не са кои знаи ко ама на мен ми стигат
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                                HDD се казва (Hard Disk Drive), иначе така го приемам малко лично
                                Все пак Краси продължавам да твърдя, че е Disc Напиши в речника Disk и виж какво излиза
                                Само за протокола
                                Hristo Draganov
                                http://htftp.domainbg.com/HD/

                                И аз искам България чиста ! ! !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X