Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    еми и аз да покажа една последните ми предобивки в колекцията(имам от всички марки) не значително но нали е за хвалби
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Честито! Много голяма тази раница....Другия път като караме ще си взема повече багаж, че ако много ми натежи да го прехвърля при теб! Иначе изглежда доста практична. А тези неща на снимката(помп, ключове и т.н. с нея ли вървят?
      09 YZ290F Athena BB

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
        Честито! Много голяма тази раница....Другия път като караме ще си взема повече багаж, че ако много ми натежи да го прехвърля при теб! Иначе изглежда доста практична. А тези неща на снимката(помп, ключове и т.н. с нея ли вървят?

        Абе доста е компактна, виж http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45886 ...помпа и ключове няма в комплекта, както за съжаление нямаше и каска и наколенки. Това което има е camel pack за 3 литра вода...цяла дамаджана
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
          еми и аз да покажа една последните ми предобивки в колекцията(имам от всички марки) не значително но нали е за хвалби
          -Добър вечер,можеш ли да издадеш тайната от къде се сдоби с тва сладурче,че аз отдавна търся и все не намирам ?
          http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Отдавна не съм се хвалил, та да се похваля:

            Тежи 1000гр., с 350гр. по-малко от стандартните на AIROH. И е в тон с КТМ-а!


            Купих си я днес от Маниака, утре ще видя как се кара с нея!
            КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Честито.Признавам те.

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Страхотна каска си избрал.Аз карам с по-тежкия вариант и съм много доволен.Удрял съм я ,заедно с главата си естествено,във навес.Само леки драскотини.При падане с около 50 км.ч. само изчистих калта и тревата и пак без проблем.Ествствено,не ти пожелавам подобни тестове,но смятам че този модел е по-добър от моя.Ха честито.
                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Първоначално публикуван от jika7a Преглед на мнение
                  -Добър вечер,можеш ли да издадеш тайната от къде се сдоби с тва сладурче,че аз отдавна търся и все не намирам ?
                  Ами това специялно ми е от един приятел който се върна от бригада от Англия, иначе търси по големите магазини за играчки или в бензиностанциите(рядко)
                  Последно редактирано от Chinela; 29-11-08, 13:29. Причина: Да не заблуждава Витлиемов

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                    -Добър вечер,
                    Брат,ти май не си лягал

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Брат,ти май не си лягал
                      Младши участник...докато модовете го пуснат...и от станало утре!
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Брат,ти май не си лягал
                        Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                        Младши участник...докато модовете го пуснат...и от станало утре!
                        Тц....спите и двамата..

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Хайде и аз да взема малко участие http://img384.imageshack.us/img384/9...2008321il8.jpg . За сега толкова . Бих си взел и брич обаче незнам какъв размер, а и не знам от къде да го поръчам тъй, като в официалният сайт на fox racing нямат доставка до България
                          [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Вчера се обзаведох и с по-сериозни ръкавици. Новият модел на SCOTT - DH radical.
                            С карбонови протектори на кокалчетата, както и на долната част на дланта.
                            Остава да се тестват
                            Прикачени файлове
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
                              Вчера се обзаведох и с по-сериозни ръкавици. Новият модел на SCOTT - DH radical.
                              С карбонови протектори на кокалчетата, както и на долната част на дланта.
                              Остава да се тестват
                              Честито! Успокой се малко, че с тва темпо дето си хванал да си купуваш някви нови неща - 1во че няма да имаш стигане и 2ро няма да мога да те позная в гората ако се разминем..... Пак честито и давай в същия дух. Поздрави!
                              09 YZ290F Athena BB

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                                Честито! Успокой се малко, че с тва темпо дето си хванал да си купуваш някви нови неща - 1во че няма да имаш стигане и 2ро няма да мога да те позная в гората ако се разминем..... Пак честито и давай в същия дух. Поздрави!
                                Хахах, гледам да компенсирам факта, че не карах тая седмица, а и взимам мерки преди съвсем да ме удари финансовата криза, че после и да искам няма .

                                P.S. Купих си и чантичка за инструменти за задния калник, така че свободното място в раницата се увеличи, за да поеме твоя "свръхбагаж"
                                Per aspera ad astra.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X