Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    Да се похваля с новото си име в форума.Да ми е честито,да си го ползвам със здраве
    А честито!

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
      А честито!
      А мерси

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
        Днес,да се похваля, за първи път от 1 мес. се качих на моя RMZ.Сега разбрах,как 5минутно обяздване може да достави несравнимо удоволствие..Така е когато чакаш да отшуми травма и отново да усетиш вятъра в косите.32 дена четях форума и обикалях,виртуално,с всички вас където сте били.След още месец се надявам да се похваля и с едно пълноценно излизане в балкана,но ще потърпя още малко.По-здрави да сте.
        Пожелавам ти бързо въстановяване и отново да си в балкана.

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          А мерси
          Честито и от мен! Но да ти кажа даже не ми направи впечатление промяната, щото си е ясно, че си ти Което си е положителен PR отвсякъде
          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
            Честито и от мен! Но да ти кажа даже не ми направи впечатление промяната, щото си е ясно, че си ти Което си е положителен PR отвсякъде
            Аватара ми е уникален,него не го сменям за нищо на света,само трябва малко да го преработя,че ми е избеляла снимката,от годините,когато бях овчарче
            Иначе благодаря.

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Аватара ми е уникален,него не го сменям за нищо на света,само трябва малко да го преработя,че ми е избеляла снимката,от годините,когато бях овчарче
              Иначе благодаря.
              Честито и от мен!Къде е правена тази снимка?

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Я,какво се е лепнало на Хард-топа на мойто пикапче!!!!!!!!


                На мен ми харесва,дано ви харесва и на вас.Не знам дали не бих могъл да изкрънкам нещо от бате Еди.

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Много е Убаво Джартов! Да не те сбъркат само с някоя сервизна кола...

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Да се похваля с новото си име във форума. Да ми е честито, да си го ползвам със здраве
                    А бравос! Ама все се чудя това Ф накрая за благозвучие ли е?
                    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                      Я,какво се е лепнало на Хард-топа на мойто пикапче!!!!!!!!
                      На мен ми харесва,дано ви харесва и на вас.Не знам дали не бих могъл да изкрънкам нещо от бате Еди.
                      Абе Джарта ти май не си кореняк Габровец? Ами ти с пазарлъка с Еди трябваше да почнеш, пък после да лепиш лепенки!!!
                      КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от tapotoparche Преглед на мнение
                        А бравос! Ама все се чудя това Ф накрая за благозвучие ли е?
                        ХАХА Не бе,понеже брат ми се регистрира като Витлиемов навсякъде, аз нали трябва да се отличавам с нещо.Не че Жоро не ми е достатъчно,ама с ВитлиемоФ започнах в форума и така ще си остане.Даже вече толкова съм свикнал,че мисля да си го сменя и в личната карта.Жалко,че там няма да искат да ми сложат тази снимка от аватара

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          А сега ми падна да се похваля. То не баш аз де повече бащата ама и аз ще замажа покрай новата придобивка От днес си имаме и пикапче Мицубиши Л200 2.5литров дизелов.(незнам даже дали не е и с турбо още не съм го видял) Снимки подробности и тен подобни ще има ама малко по нататък. За сега обаче е ясно. Март изкарвам книжка и о небеса ставам мобилен. И първата ми работа ще е да посетя прословутите раидъри от дефилето.
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                            А сега ми падна да се похваля. То не баш аз де повече бащата ама и аз ще замажа покрай новата придобивка От днес си имаме и пикапче Мицубиши Л200 2.5литров дизелов.(незнам даже дали не е и с турбо още не съм го видял) Снимки подробности и тен подобни ще има ама малко по нататък. За сега обаче е ясно. Март изкарвам книжка и о небеса ставам мобилен. И първата ми работа ще е да посетя прословутите раидъри от дефилето.

                            Честито!!
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              И аз да се похваля,от една седмица съм с нов телефон.
                              Прикачени файлове
                              Polaris Magnum 500
                              Mercedes ml320

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от ivo Svoge Преглед на мнение
                                И аз да се похваля,от една седмица съм с нов телефон.
                                Честито колега!
                                Аз имах такъв и много съжелявам, че го продадох (беше наистина перфектния телефон...), но ако не го бях продал, нямаше да ми стигнат парите да си взема мотора ии...
                                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X