Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Като си нямам яке ...
    КТМ 450 XCRW
    Ти пък да не видиш нещо...
    Както е тръгнало скоро половината мотористи по баирите ще сме с КТМ-и.
    Честито. Жив и здрав да си да го караш.

    п.п. две изненади наведнъж - първо Чинела, сега и Жоро Хаджиев. Отивам да пална КТМ-а да се разтоваря от стреса
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Честито!
      Не знам какво ще чиниш с тоя мада факин съспеншън обаче
      Носят се слухове, че имало едно момче там при вас в Стара Загора, дето много добре настройвал мада факин окачвания...
      DCRT®

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
        КТМ 450 XCRW

        Адаш, а честито и със здраве да го амортизираш!

        Ама я разшифровай малко сега това XCRW за нас любопитните??? Най-добре в някоя едноименна тема

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Отдавна не съм се хвалил ама сега не издържам и рекох да се похФаля......
          Не се изразяваш правилно,колега!
          Казва се поФаля.

          На Жоро честито за новия мотор.Най-благородно съм позеленял от завист.
          Мога да му пожелая лек път и здрави гуми!
          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Браво бе Жорка, кога ще го севтосаме, я издай утре къде ще ходите да карате ще дойда като журналист от форума и ще му драснем едно ревю
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Искам да кажа на всички едно сърдечно, българско "Thank You" за пожеланията !
              И честно да ви кажа, мисля, че засега това е най-добрият мотор от по-високия клас за ендуро в България. След като пробвах почти всичко на пазара в момента, съобразих се и със сервиза и ...
              ...това е моят избор.
              Дали е бил правилен, бъдещето ще покаже. Рано е още за всякакви други оценки, но като му дойде времето, най-безпристрастно ще ги направя, обещавам !
              Е, разбира се, както всеки КТМ и този даде малките, досадни "жокери" още отначало като: изгоря крушката на фара (на Хондата ми 3 сезона не е горяла), разви му се и падна една шайбичка на ключа за светлините ... ей такива неща, за които сме споменавали и преди.
              Тези много букви означават, че моторът е произведен само за off road, т.е. не може да се движи по пътната мрежа, но мисля скоро да пробвам дали това е съвсем вярно ...
              Второ, този модел е вече наистина "Ready to race" и идва без разните му там запушени ауспуси, малки жигльори и т.н. Качваш се и караш по чукарите. Ауспуха му е черен на цвят, отворен и е в Кокера, но ще видим дали ще си го взема обратно ...
              Моторът се усеща най-лекия на каране от всички 450-тки, които съм пробвал до момента !
              Попитах преди малко за цената в КТМ България, тъй като този модел е предназначен предимно за Щатите и инцидентно бе дошъл тук, но ми казаха, че може да се поръча по заявка от всеки и струва 15000 лв.
              Хондаджиите да не ме плюят, че съм заебал любимата марка, но вече четвърта година Хонда не направи нищо ново в областта на ендурото и това беше достатъчно сериозен повод да сменя марката. Надявам се, че през 2010 г. на пазара ще излезе новият, изцяло преработен модел на Хонда за ендуро и ще се върна отново към любимата марка !

              Ивке, наистина два дни си играх с окачването, но мисля, че постигнах най-после задоволителен резултат. Тука трябва да почерпя един колега, когото срещнах с подобен КТМ и ми се оплака от окачването. Имах вече опит и му казах как да го настрой, а той срещнал малко по-късно Кокера и му казал: "Едно момче на трасето ми оправи окачването !"
              Така че да внимават 20 годишните и да си пазят гаджетата !

              Краси, за утре няма уточнен маршрут, но в неделя ще го пробвам как катери.

              Това е засега от мен.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Честито, Жоро! Много да те радва новия мотор!

                П.с. Още един оранжев във форума тамън за хелоуиин. Много "тикви" станахме...

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Честито за новия мотор, да те води безаварийно по много пътеки
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Честито и от мен,със здраве да си го караши безаварийно!
                    [I]Радослав Димчовски[/I]

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Честито бате ЖореОт съдбата не можеш да избягаш, рано или късно, всеки взима КТМ
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                        Честито бате ЖореОт съдбата не можеш да избягаш, рано или късно, всеки взима КТМ
                        Човек колкото и добре да живее в един ден се урежда с КТМ
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Честито и от мен, пожелавам ти много хубави моменти със страхотната машинка!
                          KTM Fen

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Честито и от мен за новия мотор и много безаварийни километрни да му навъртиш !
                            С нетърпение чакаме резултатите от тестовете, които му предстоят

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Честито и от мен.Тъкмо нямах повод за какво да пиина тази вечер.Утре може и да се видим по Стара планина.

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Па, а честито и от мен. Да го караш със здраве! Приятно и безаварийно каране!

                                Поздрави!
                                Пази душата си, не гумите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X