Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Абе аз маи тука никога не съм се хвалил..............е...............хваля се.


    П.п Само ще разкарам Вистата,че ми лази по нервите нещо.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от spl77; 08-10-08, 20:00.

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
      Абе аз маи тука никога не съм се хвалил..............е...............хваля се.
      Честито ! С здраве да си го ползваш !
      ----
      ПП. Имаш ли в комплекта драйвери за ХР ?
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Честит да ти е! Да си пишеш коментарите в форума със здраве .

        А до Даниел, колега ти за какви драйвъри приташ? Нали знаеш, че WINDOWS, е пакет... в него няма дайвъри за аудио картата, видео... клавиатури и т.н.. Защото всеки комп. е с различни видео и аудио карти... Може и аз да съм грешка, но не мисля... Все пак може да кажеш от какво имаш нужда, може и да ти помогна.

        Поздрави!
        Пази душата си, не гумите!

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от Di4kata Преглед на мнение
          Честит да ти е! Да си пишеш коментарите в форума със здраве .

          А до Даниел, колега ти за какви драйвъри приташ? Нали знаеш, че WINDOWS, е пакет... в него няма дайвъри за аудио картата, видео... клавиатури и т.н.. Защото всеки комп. е с различни видео и аудио карти... Може и аз да съм грешка, но не мисля... Все пак може да кажеш от какво имаш нужда, може и да ти помогна.

          Поздрави!
          Аз мога да се похваля с това

          От около месец го ползвам и съм много доволен и смея да твърдя, че ми върши чудесна работа и тъй като в комплекта когато го купих нямаше драйвери за ХР а само за Виста се сетих да питам дали и при него има този проблем ?
          Аз се оправих и в момента съм със ХР, но падна доста ровене, четене и в известен смисъл стах докъто се навия за смяна на ОС
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Баща ми скоро си взе Дел ХПС 1530
            И за него също няма драйвери за ХП и затова си е с Виста Кчихма му виртуална 98-мица и сега си има супер стабилен дос. Което всъщност е единственото нещо което виста няма.
            Иначе имаме и Тошиба която вмомента ползвам но тя е доста старичка Satellite A50-109

            И от двата имам добри впечатления Тошибата засега опровергава твърденята, че не била здрава. Не е мръднал от колко години.
            А за Дела нямам думи той си е машина все пак Дел се конкурират с Ейпъл като дел държат европейския пазар а Ейпъл щатския.
            Последно редактирано от GSXR; 08-10-08, 21:16.
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              и аз да се похваля направихме си саит наи после надявам се модераторите да не го сметнат за спам или ако го сметнат нека бъде изтрит моя пост http://offroad.teteven.bg
              [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
              [/SIZE][/FONT]

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Браво.Менюто обаче не работи коректно.От Връзки не може да се отиде на Видеогалерия примерно.Трябва да се мине през Фотогалерия или Начало.Как да е, предполагам ще си го оправите в най-скоро време.Във Видеогалерията сложете поне описание към клиповете.Мисля, че ще е полезно.Още веднъж браво за мерака и покрай сайта да не забравите да пускате по някоя снимка и тук в този форум.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Хаиде и аз да се похваля , от днес сам с нови гуми , задна чисто нова пирели мт21 раликрос , предната е Бриджстоун , не остана врема да ги пробвам , но утре живот и здраве ................
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Честито ,задната ми е същата самоче не са разцепени шиповете даржи доста добре

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Да се похваля и аз с новата задна гума
                      Прикачени файлове
                      [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Айде и аз да се похваля с моята нова задна гума
                        Купих я от Радо от Сопот и съм доволен от неговите гуми Kings Tire's




                        А досега бях с тази.Много хубава гума Пирели,но доста широка за моят мотор 250 4т 120/100-18
                        YAMAHA WR450F

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          хаиде и аз да се похваля взех ямахата хт от спас от форума
                          Опел Корса В 1,4 82 коня
                          Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
                          Ямаха ХТ 600Е
                          Симсон SR 49 1959 г. :D

                          0898234666:D

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от ivan_pk Преглед на мнение
                            хаиде и аз да се похваля взех ямахата хт от спас от форума
                            Очарован съм от това магаре
                            Ще останеш много доволен от мотора само хапвай повече да имаш сили да се бориш с него
                            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Първоначално публикуван от ivan_pk Преглед на мнение
                              хаиде и аз да се похваля взех ямахата хт от спас от форума
                              E хайде честито и от мен. Сега вече си готов за планината. Дано да теслуша много.
                              KAWASAKI Let the good times roll

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                И аз да се похваля от вчера съм собственик на WR 400.Много съм щастлив.
                                Прикачени файлове
                                [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                                ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X