Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    И аз да се похвала след смяната на Бетата сега имам това,много ми е легнала на сърцето тази марка май
    Прикачени файлове
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
      И аз да се похвала след смяната на Бетата сега имам това,много ми е легнала на сърцето тази марка май
      Дано да можеш да я караш Пепи.Честито.

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Честито Пепи,пожелавам ти да му изтъркаш гумите от каране на новото моторче
        Hyundai Terracan 2.9CRDI 163p.s. LSD 2004
        Hyundai Coupe 2.7 V6 2003
        Vw Passat 2.8 V6 4Motion (Torsen) 2000
        Gilera RX 125 Arizona

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Джара що да н мога бре човек,в началото полека пък после по сложни нещица ще се уча.Но много ви благодаря за добрите пожелания,
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Да се похваля и аз с нещо нематериално - Новият ми аватар и ник (по скоро реалният ми прякор, с който се славя в обществото)

            Та от няколкото подразделения на alterego избрах именно това
            Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
              Да се похваля и аз с нещо нематериално - Новият ми аватар и ник (по скоро реалният ми прякор, с който се славя в обществото)

              Та от няколкото подразделения на alterego избрах именно това
              Разбирам го толкова, колкото и предния, но щом го харесваш - а честито

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                Разбирам го толкова, колкото и предния, но щом го харесваш - а честито
                Ами да си призная не го харесвам много-много, обаче ми го лепнаха отдавна и сега вече е призвание, а за близките ми приятели и характеристика

                Обаче пък може един хубав ден да е призвание само във виртуалния свят
                Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Eeee pepimotos, честито. Супер моторче за трикове! Приятно и безаварийно каране!

                  Поздрави!
                  Пази душата си, не гумите!

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                    И аз да се похвала след смяната на Бетата сега имам това,много ми е легнала на сърцето тази марка май
                    Ако знаеш колко ти завиждам ... Варжи и едно синио манисто да не я хващат уруки че като гледам няма човек който да не я хареса тая страхотна траялка...
                    Колко я взе .. и искам в най-скоро време клипове ....
                    Почвам да се замислям и аз...
                    SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Aйде честито на колегата за траялката да си я кара със здраве.
                      А сега и аз да се похваля не чак толкова с новите гуми Максис ами с късмета който извадих. Значи отивам аз в еконт да си ги взема и гледам офиса някакси странно празен Викам си баси хората ли са спрели да пращат или тука е станало нещо.
                      Е оказасе, че е станало: обрали са им офиса Обаче на фона на празнотата някаси ми се набиха в очите мойте гуми с сигнално жълт надпис Максис Явно на крадците не им е харесала шарката защото, от цялата стока в офиса само те бяха останали
                      Събота и неделя ще сложа късметлийските гуми и ще им се изкефя максимално.
                      KAWASAKI Let the good times roll

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                        ...
                        Това наистина си е голям късмет!

                        Може да си помислят, че имаш нещо общо с обира

                        Шегувам се бе
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Хайде още един повод, да се похваля, купих си предна и задна гума "MAXIS" за ДР-а.
                          [I]Радослав Димчовски[/I]

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            И аз да се похваля Вчера на баща ми джоба олекна Купих си ботуши,брич,тениска,очила,ръкавици и днес си поръчах Runner Joke от Севлиево.Ако кажете как може и снимки да пусна

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
                              И аз да се похваля Вчера на баща ми джоба олекна Купих си ботуши,брич,тениска,очила,ръкавици и днес си поръчах Runner Joke от Севлиево.Ако кажете как може и снимки да пусна
                              Да е жив и здрав татко ти брато.

                              Аз кво да се хваля ще ходя на някакво вилно селище Романтика около Широка поляна,та да доиде някои да му покарам мотора,че моя куц кон няма да се събере у семеината количка.

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
                                Ако кажете как може и снимки да пусна
                                Заповядай
                                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X