Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за марки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за марки

    Здравейте! Може и малко да е досадно питане но нямам наблюдения върху определени мотори. Досега съм карал само тежки ендура ,но тъй като не пътувам и ще преминавам на леки..... Гледам примерно : KTM, CRF, Yamaha-450,520,600,660 , в този диапазон, година около 2010 . Мотора ще бъде с ендуро гуми, ще се кара повече градско и уикенда черен път ,хижи. Това което изкам като съчетание е : "лекота", гориво за поне 200км.,по добра шосейна скорост -120км, без напъване и както издръжливост . Аз съм спокоен като моторист, не ми харесва да пържа двигателя. Може за кратък участък от пътя да го..... В това число гледам и DR,XT,NX,BMV , но предпочитам гореспоменатите защото са по леки и според зависи какво ще харесам. Благодаря, ще съм благодарен за отговори и мнения.👍

  • #2
    По едно време се бях засилил да си купувам Ямаха ХТ660 но тогава не намерих подходящ екземпляр а пък ми се стори и тежък та се разкандардисах. Иначе за твойте изисквания мисля че ще подхожда.
    Аз щях да взема XT660R с 21" капла отпред защото си е с ендуро възможности. Има и супермото версия - ХТ660Х.
    Иначе вече ти си знаеш какви са ти уменията и телосложението и какво ще ти подхожда.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
      По едно време се бях засилил да си купувам Ямаха ХТ660 но тогава не намерих подходящ екземпляр а пък ми се стори и тежък та се разкандардисах. Иначе за твойте изисквания мисля че ще подхожда.
      Аз щях да взема XT660R с 21" капла отпред защото си е с ендуро възможности. Има и супермото версия - ХТ660Х.
      Иначе вече ти си знаеш какви са ти уменията и телосложението и какво ще ти подхожда.
      Да това е един от моделите който ми допада, здрав има визия за мен. Умения достатъчни 185см.,съм на 95кг. Мисля че за нормален черен- балкански път ще става,като се сетя Африката къде съм я шпорил, недостатъци:пластмасови кори. Това което чета че KTM-са доста по леки но като надеждност има разногласия.👍

      Коментар


      • #4
        KTM си е чисто кросова машина и даже шосейния вариант не се различава с нищо повече от фарове,мигачи,стоп и клаксон

        Търси 500 EXC модела,не знам колко пари вървят,но става за целта,изисква малко повече грижи и любов,само с нормална подръжка няма да стане,трябва и да го обичаш това за да го караш без да ти къса нервите - сравнявам с Африката та за това,иначе нищо си му няма,хората ги ползват и за дълги пътувания / тo това хора ли са обаче /.
        Последно редактирано от BENZBOSS; 28-08-23, 21:27.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X