Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на мотор на старо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закупуване на мотор на старо

    Здравейте,
    Търся да купя нещо старо (до 50 куб), напр. мотор Балканче, с цел реставрация и привеждането му в работящ вид. Проблемът е, че почти всичко, което съм видял да се продава по обяви, е без документи и не смея да направя такава покупка. Моторчето е за подарък на един пенсионер, защото искам да се занимава с нещо, вместо да сваля бабите по дискотеките

    Има ли вариант, при който реставриран мотор, или сглобен от части, без документи, да мине преглед в КАТ и да се пусне в движение? Напр. като антика, колекционерски и др., но все пак да може да се кара поне в квартала.

    Това май не беше за този раздел, дори не знам, какво е Ендуро


  • #2
    Понеже бързах от мерак да купя едно Балканче за реставриране, не видях, че подобна тема е коментирана в този раздел преди повече от 10 години.
    В общи линии, покупката е рискована, води до ядове и е невъзможно да се обясни, защо имаш мотор без документи.
    Вярно, 60 годишно ръждясало Балканче и повечето продавачи ми казват, че няма страшно, но по тази логика излиза, че и кола може да притежаваш без документи



    Коментар


    • #3
      Гледам у фейса,регистрация за Симсон с талон и номера 300лв. се продава...А самите мотори по други обяви има и над 1500лв. с номера и регистрирани.
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X