Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM exc 525

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM exc 525

    Здравейте, от скоро съм собственик на ендуро KTM 525 ,2004 година.Бих искал да изкажете вашето мнение за този модел мотор,марка и т.н.
    Поздрави !

  • #2
    Същото като мойто 450 от 2007ма ма съм новобранец и не смея да се обаждам много.

    Провери дали не е сцепена рамата,че са малко меки тия. Ако ти се наложи смяна на вала на водната помпа ше ти побелее косата.Фара ми е скапан и електриката е странна,но след преправяне на статора на 12 волта и освобождаваш ампери за зарежда е на батерийката.

    Иначе много корава машина,компанията с която карам е почти само с такива,5-6 броя. По моя съм бъркал къде ли не и мога да помагам със скъпи идеи.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21AF2965-C914-4660-BC99-8D291539C586.jpeg
Прегледи:105
Размер:717.6 КБ
ID:6852544
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Искам също да попитам дали е нормално при включване на първа скорост мотора да рипне леко и с изреждането да се чува по-особен шум наподобяващ щракане ,свободната на работещ двигател е трудна за намиране,а на изгасен няма ядове.Дадоха ми съвет да сменя маслото и съм се насочил към Motorex 10w50 cross power ,ако може да се даде и мнение за масло и съответно от къде мога да закупя 100% оригинал ,ще съм доста благодарен .

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        С каквото и да смениш това им е особена черта на КТМите според моя опит,опита на 5-6 около мене,трима механика и половината свят по форумите,ритка си леко като го включваш.

        Аз съм с Мотул или АмсОйл 10/50,не се шашкай ако мотула е ЗЕЛЕН,имаш 2 филтъра с 2 места за точене на маслото

    • #4
      Motorex 10x50 e идеално, те май това му дават и по книжка. За скоростите и неутралната, карал съм 6-6 такива моторетки, всичките са така. Ма моя /2006 450 ЕХС/ му смених и съединителя, пак няма намиране неутралната, аз вече не я и търся хахаха.
      Ти нали знаеш на колко часа и дават на тая моторетка смяна на масло?
      Двигателя FSR тука го имат за много добър, нагласяне на клапани е лесно, ако имаш правилния инструмент да бръкнеш, иначе разглобяваш цялата моторетка.
      Честит, готин мотор!
      Последно редактирано от NIKSD; 29-04-22, 05:31. Причина: ЕХС 450 а не 440. Крива клавиатура /нали все някой друг трябва да е виновен.../
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Лъжеш - не ти е 440 мотора,450 е,с тия криви пръсти само лъжеш ти.
        Ако ти падне запали и моя да не втасва

    • #5
      Благодаря момчета за полезната информация ,бъдете живи и здрави и много газ да давате !

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X