Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро за двама?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро за двама?

    Здравейте. Иска ми се да взема някакво ендуро до 2000лв и да ходим с жената в гората на едно село до нас, да си намерим спокойно място, да хапнем и да се приберем. Не ми трябва с цел да качвам върхове или да ходя по хижи. Ще карам бавно и спокойно наслаждавайки се на гледката и тук таме ще има някой баир за качване. Постижимо ли е и какви съвети бихте ми дали?

  • #2
    DRZ 400 ма съвсем не знам колко пари струва там,спокойно може да надхвърля бюджета 4 пъти
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...nk=jpib4w&f1=1

      4-5k лв. не му е в бюджета. Примерно за тея пари Хонда Доминатор, тежко ендуро , имам в предвид 170кг. но става за черни пътища определено, доста е ретро защото мисля че се произвежда до към 1999г. Тва карам аз - това се сещам , но не съм познавач на модели по принцип.

      Коментар


      • #4
        Всяко, което ти влиза в бюджета и има още живот в него.
        Дори имам една излишна Априлия Пегасо, която влиза в бюджета и ще ти върши работа.
        Ако Варна не ти е далече, ще те уредим.

        Коментар


        • #5
          +1 за Пегасото
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #6
            Мотор с кош.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              За тази цел вече няколко години използвам Сузуки ДР 250. Ама съпругата е джобен размер, та ...зависи...
              Панайот Бърдарски
              0887 60 77 22

              Коментар


              • #8
                Щом е за двама и за тия пари - някое дърто и тежко (в което няма нищо лошо). Вече са те посъветвали за Доминатор и Пегасо, бих добавил и ДР600, ХТ600, ХЛ600, ТТ600... Големи ендура с широки седалки и стъпенки за втори човек. Вече за което ти стигннат парите.
                А някой спомена ДРЗ400 - ами такова за под 5000 не може да се намери читаво и с документи. Пък и то си е за сам човек.

                Коментар


                • BENZBOSS
                  BENZBOSS коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз

                  Здраво е и може да носи двама за разлика от други алуминки които не го могат,за парите както казах идея нямам там как вървят

                • mendi
                  mendi коментира
                  Редактиране на коментар
                  От тези дето съм изброил съм имал ХЛ, ТТ600 и ДРЗ 400. От трите най удобен за возене на "багаж" беше ТТ-то. Не че и с ДРЗто не става но седалката е осезаемо по малка и неудобна за пасажера. Но както и да е, то така или иначе не му влиза в бюджета.

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X