Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли начин....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли начин....

    Здравей те колеги, имам една идея и изкам да ви попитам дали е възможно да се осъществи.Сигурен съм, че всички сме яли дървото от обяви (в мобиле или някое друго) с некоректни продавачи.Та за какво иде реч,има ли начин като разбере или е ходил на дадена обява някой от нас(съфорумците) да може да сподели и с другите от форума(когато е некоректна) и да спести пари,време и средства на някой друг(будала).А именно снимки не отговарят,година,тех. състояние,документи и прочие.Има сучай в които даденото нещо за продаване някой от форума го знаят и могат да дадът информация за него.Смятам че такова нещо ще ни е от полза и ще сме една крачка пред други те.

  • #2
    До: Има ли начин....

    Има тема с некоректни продавачи

    Коментар


    • #3
      До: Има ли начин....

      Има начин. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=67019
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #4
        До: Има ли начин....

        Аз,направо в мобилето под тяхната обява им пускам антиобява с моя номер.Да ви кажа,че са ми се обаждали ,да ми благодарят,защото само са се разкарвали от единия край на България до другия.

        Коментар


        • #5
          До: Има ли начин....

          Аз съм си патил от обява в мобиле,е чак патил не ,но бих пътя до Карлово напразно....та сега като видях тая тема и първо отворих мобиле да видя дали още стои въпросния дръгел за който ходих...да стои.Беше изчезнал явно някой се беше хванал ама го гледам пак се продава/а може и да не го е купил никой защото региона пише че е Пловдив/дано и да не ее...

          Та става въпрос за този дръгел който по телефона ме беше уверено че е в идеално състояние и само задната зъбчадка била за смянанищо общо горси,ами добре че беше един приятел с мен та ме дръпна и каза "тоя мотор няма да го вземаме,тръгваме си" и до сега все разказвам за случея и съм благодарен на Мишо/offroader 2/..

          ето го и него,изглежда добре,Но не ееееее

          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: Има ли начин....

            Е за това точно става въпрос.Като има такива обяви да се отразяват тука.Браво.Сигурен съм че ще спестиш на някой пари и време.

            Коментар


            • #7
              До: Има ли начин....

              Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
              ... и до сега все разказвам за случея и съм благодарен на Мишо/offroader 2/..
              Колега, ако постнеме всички снимки на калпави мотори тука, няма да стигне сървъра. По-добре пусни снимка на Мишо. По ще свърши работа, па и по-малко място заема, че те свестните хора не са колкото калпавите мотори.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #8
                До: Има ли начин....

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                Колега, ако постнеме всички снимки на калпави мотори тука, няма да стигне сървъра. По-добре пусни снимка на Мишо. По ще свърши работа, па и по-малко място заема, че те свестните хора не са колкото калпавите мотори.
                Ето го,каде набива кюфтета




                Еми май идеята на колегата е била точно да качваме снимките на дръгели на които някой е попадал,че да не може да попада и друг.....
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Има ли начин....

                  Браво за темата,но все пак какво за вас означава "перфектен мотор" и какво "дръгел"?За мен перфектните мотори са в магазина!Всичко останало е компромис.Давате ли си сметка , че по този начин може да направите някой мотор непродаваем и то не защото е чак толкова зле , а просто защото човека който го е гледал не е бил съвсем в час(например на всички стари 600куб Ямахи им тропа буталния болт и това за незапознат човек превръща мотора в машина с проблем в двигателя)или е имал прекалено високи критерии(спомням си , че когато продавах ТТ-то обясних на купувача абсолютно всички проблеми които имаше мотора защото за мен ТТ-то не беше "перфектно",но той изобщо не си даде труда да ме изслуша внимателно-явно не му пукаше чак толкова)-та всеки си има своя преценка и това , че за някой мотора е "дръгел" не означава , че за друг няма да е "перфектен"-въпрос на лично виждане и характер на човека.Ако има несъответствие в годината,продавача е несериозен,проблем с документите или номерата на рамата или ДВГ са пипани-тогава ДА,но в останалите случаи не е ли по-добре купувача и продавача да се оправят сами-защо се опитвате да бъдете арбитри?Така може да навредите и на продавача и на купувача...
                  Не знам! Преценявайте добре нещата преди да пишете в темата!
                  Последно редактирано от ЕМО; 03-08-09, 11:30. Причина: допълване
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • #10
                    До: Има ли начин....

                    Колега напълно съм съгласен с теб.Идеята ми беше да се отразяват само обяви с фрапиращи несъответствия и веднага давам пример:1 отиваме да гледаме един XR400 на 270км. от София и се оказва че снимките в обявата са от преди две години(когато го е купил продавача)сещай се каква беше разликата.2 Отиваме за един джип и се оказва че джипа е на фалирала фирма и неможе да се прехвърля.Но тези неща продавачите пропускат да споменът по телефона.А за неща като гумите са изтъркани и съединитела отделя горе секи сам да си преценява.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Има ли начин....

                      Да вярно така е,не може за чегръкнато или ожулено да се казва ,че не става....въпросния дръгел за които споменах/YZ400/ беше в окаяно състояние и то технически,външен вид добър/както се и вижда/ ...обаче следващата стъпка след закупуването му ще е или на части или ремонт на целиндър и бутало,сегменти,ангренажна верига,плъзгачи млазгачи към нея и др,от скоростите изключваше 5та а тя върви и с 3та.... ускурителната помпа на карбуратора беше заминала,при рязко подаване не глъхнеше-а направо гаснеееше/за продавача това беше нормално/....е това ако не е дръгел здраве му кажи

                      Коментар


                      • #12
                        До: Има ли начин....

                        Има начин, като се напише е-мейл до мобиле.бг да си сложат опция коментари към обявата или оценки, но това си е политика на сайта и не се знае какво е тяхното мнение.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          До: Има ли начин....

                          Можели помощ малко кой мотор е по запазен според вас
                          1:http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...114&f1=details
                          2:http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...394&f1=details
                          помогнетеми че щеси копувам Honda Crf 250 и си харесах тези 2-та

                          Коментар


                          • #14
                            До: Има ли начин....

                            Само по снимките ако на мен се налага да купувам, бих взел по-стария модел 2004.
                            Иначе така по снимка на 100% може да се гадае само за чисто нов.
                            Успех.

                            http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...394&f1=details

                            Коментар


                            • #15
                              До: Има ли начин....

                              http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=5&act=51246278710659394&f1=details Продаден е
                              Honda CRE 250
                              Nissan Patrol GR

                              Botevgrad Racing Team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X