Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

    Днес видях 3 жълти АТВ-та през центара на с.Рударци..колеги от форума или не ? Ако сте от форума пишете и дайте малко инфо за разходката и чакам снимков материал !
    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

  • #2
    До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

    Май не бяха от форума. Разменихме си 2-3 приказки, близо до импровизираната писта горе. Виждаха малко зор с гадния сняг. Питах имат ли нужда от помощ, ако трябва да ги дръпна с джипката. Казаха че нямало нужда, понеже решили да спускат към Рударци напряко, понеже терена бил прекалено тежък.

    Е, тежък си беше. Закопах се малко по нивите над DELTA HILL. Ужасна лепкава гняс. Не само напълни грайферите на гумите, ами едвам изчистих лопатата после.

    Беше добър ден за раходки, но не и сам.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Май не бяха от форума. Разменихме си 2-3 приказки, близо до импровизираната писта горе. Виждаха малко зор с гадния сняг. Питах имат ли нужда от помощ, ако трябва да ги дръпна с джипката. Казаха че нямало нужда, понеже решили да спускат към Рударци напряко, понеже терена бил прекалено тежък.

      Е, тежък си беше. Закопах се малко по нивите над DELTA HILL. Ужасна лепкава гняс. Не само напълни грайферите на гумите, ами едвам изчистих лопатата после.

      Беше добър ден за раходки, но не и сам.
      Извинявам се за спама, ама Спарки защо се разхождаш сам и не звънкаш да направим една кално-снежна разходка???
      Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
      Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

      Коментар


      • #4
        До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

        Вчера видях и джип с лепенки на форума може и ти да си бил ?.. (sparky)
        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

        Коментар


        • #5
          До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

          каде е тази импровизирана писта в рударци ?не я знам ?
          Опел Корса В 1,4 82 коня
          Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
          Ямаха ХТ 600Е
          Симсон SR 49 1959 г. :D

          0898234666:D

          Коментар


          • #6
            До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

            Еми едната е там кадето снимаха филми а другара в момента се прави и се намира над плажа !
            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

            Коментар


            • #7
              До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

              аз живея под киноцентара и незнам за писта карал сам там и познавам раиона ама няма?имаше едно халмче над циганската къща нагоре точно там са карали редовно кросови мотори понеже имаше много коловози !!!
              Опел Корса В 1,4 82 коня
              Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
              Ямаха ХТ 600Е
              Симсон SR 49 1959 г. :D

              0898234666:D

              Коментар


              • #8
                До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

                Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
                Извинявам се за спама, ама Спарки защо се разхождаш сам и не звънкаш да направим една кално-снежна разходка???
                Защото беше за кратко и наблизо. Показвах на приятел, дето се е меракледисал да си купува фероза, що за джипка е и какви са и възможностите. Е, показах му и как се откопава джипка. Толкова гнусна и лепкава кал не бах виждал. Едвам изчистихме лопатата, а кобрите приличаха на сликове.

                Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
                Вчера видях и джип с лепенки на форума може и ти да си бил ?.. (sparky)
                Тъмно синя със сиво DAIHATSU Feroza. Ако е това - аз съм бил. Преди това се качвах над Бонсови поляни в Люлин планина с Terrano-то. Времето беше прекрасно, а гледката от хълма, близо до бившите поделения горе - страхотна. Виждаше се всичко и надалеч.

                Колкото до импровизираната писта - намира се близо до бившите кино площадки, дето изгориха преди време. Под хълма с геодезичната точка. Аз го знам като "Видибог".
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

                  E тази писта при декорите е доста скучна. Трябва да видя тази над плажа. А иначе тези дни вреше от атв та и в Кладница.
                  KAWASAKI Let the good times roll

                  Коментар


                  • #10
                    До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

                    Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                    E тази писта при декорите е доста скучна. Трябва да видя тази над плажа. А иначе тези дни вреше от атв та и в Кладница.
                    Еми, тя самата "писта" на мен не ми влиза в работа. Не съм моторджия. Просто от време на време се качвам горе на точката и съм забелязал че там явно често карат мотори, понеже се виждат следите. Като изключим грозната гледка на пернишката индустиална зона, гледката горе при хубаво време (чист въздух), си я бива, а пък мястото е близко и достъпно.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

                      Бат Йонка така и така сме си близо а и се познаваме някой ден ще идеме да ти покажа тази над плажа дето се прави или правеше незнам сега на това време никой не е ходим май но като се оправи почват да бачкат..те са 2-3 момчета с 1 Ямаха,1 КТМ и Китайче (АТВ) добре са я замислили но трябва да се сабереме да я разсшириме и поразработиме
                      OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

                        Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
                        Бат Йонка така и така сме си близо а и се познаваме някой ден ще идеме да ти покажа тази над плажа дето се прави или правеше незнам сега на това време никой не е ходим май но като се оправи почват да бачкат..те са 2-3 момчета с 1 Ямаха,1 КТМ и Китайче (АТВ) добре са я замислили но трябва да се сабереме да я разсшириме и поразработиме
                        Ехеее Леко какво ще разработвате имате ли време и за тва пък викнете и специалистите да ви помогнат

                        Коментар


                        • #13
                          До: Днес 3 АТВ-та през с.Рударци ? съфорумци или ??

                          Е Филипе аз тамън да те викам и теб че нали си от най големите "професионалисти" и ти се показа Междудругото ти какво правиш в форум за офроуд,нямате ли си форум за вашите шосейните мотори
                          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X