Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Супермото FUN

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Супермото FUN

    Темата произлиза оттук:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=36468&page=8

    Дойде световната криза и при мен,Тъкмо си го направих мотора както съм го сънувал и .Продавам го по финансови(неочаквани)причини,то той ми е непродаваем щото съм вкарал към 6400лв.Абе налага ми се покупка на миниван или бус за работа затова сега само мотора е алтернатива,надявам се да намеря друга по скоро.
    За тези които не знаят или не им се чете назад описвам всичко правено по мотора------По двигател-Шлаифан цилиндъл,бутало 1-ви ремонт,нови гумички на клапани,напаснати клапани и регулирани хлабини на клапани,Нови гарнитури,нова свещ,ново масло и мас. филтър.Рама и резервоар боядисани.Предница-нови семерини и масло 10W,спирачен диск 320мм.спирачен апарат-трибутален(описани назад в темата)нова спирачна течност-ДОТ 5.1 и на двете спирачки.Маска,заден калник,стоп-нови,гардове на Ацербис-нови,чисто нов сух акомулатор,чисто нова задна гума нови пиньони(Давам и старите които са си като нови но ги смених с друг брой зъби),нови накладки и отпред и отзад.Ново жило на съединителя и нов антифриз.Чисто нов спортен ауспух КРАФТ ПАУЪР.За мое съжаление това е мотор като от магазина с който могат да се минат спокойно 60000км.само със смяна на масло и филтър-маслен,защото въздушният е K&N(самосе мие и омаслява,давам и спрея за омасляване)Смотора давам и всички части които съм свалил като - табло,маска фар и много други.Мисля да му искам 5800-за съфорумци до 5500-моля ако на някой му е скъпо да не се пазари,това е цената.Цецо-0897849590
    Последно редактирано от Станислав_; 18-02-09, 19:03.

  • #2
    До: От офроуд към супермото

    кво стана бе? кога станах от отбора,кога сам си останах?
    Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

    Коментар


    • #3
      До: От офроуд към супермото

      Абе аз съм си в отбора,и по принцип ма хич ми нее за продаване мотора- щото го правих с такъв мерак и толко труд и пари съм вложил в него та да се отвози некой сума ти години после,и май като изтече обявата в мобиле ще го сваля от продажба.DUGHENRY-ти от каде си,да вземем да спретнем една разходка до Кюстендил на 29 03 2009-на състезанието по супермото, да се повозим и позяпаме,пък ако има и други желаещи да направим една групичка от София и да отидем.На световното в Долна Митрополия бях само аз с аматьорско супермото а се надявах да дойдат и други да обменим опит и кебапчета с бири.
      Последно редактирано от ceco.g; 18-02-09, 18:47.

      Коментар


      • #4
        До: Супермото FUN

        от сливница съм и за 29.03 съм твърдо ''за''.има време,пак ще се разбираме.
        Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X