Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доставка на книга от Англия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доставка на книга от Англия

    Майка ми ме тормози с идеята да и доставя определена книга, от определена верига книжарници... в Англия. Ако някой има идея как мога да го направя, ще бъда благодарен. Ако пък някой си пътува насам от натам... Е казва какво пие - все ще се намери...
    Последно редактирано от господин никой; 11-11-08, 09:56. Причина: typo...

  • #2
    До: Доставка на книга от Англия

    Определената книга, само в тая верига книжарници ли я има?

    Иначе, аз пазарувам книжки от amazon.com. Идват с куриер.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Доставка на книга от Англия

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Определената книга, само в тая верига книжарници ли я има?

      Иначе, аз пазарувам книжки от amazon.com. Идват с куриер.
      Нещо с диети и бодибилдинг беше - сега ми бяга име и автор, но някаква здравословна история беше. Както и да е - как се пазарува в момента от Амазон? Спрях да пазарувам онлайн откакто ни вкараха в черния списък за електронна търговия и от тогава не съм проверявал за какво става въпрос, но сега нещо ще се налага - скоро път към Англия нямам та ще трябват варианти.

      Коментар


      • #4
        До: Доставка на книга от Англия

        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
        Нещо с диети и бодибилдинг беше - сега ми бяга име и автор, но някаква здравословна история беше. Както и да е - как се пазарува в момента от Амазон? Спрях да пазарувам онлайн откакто ни вкараха в черния списък за електронна търговия и от тогава не съм проверявал за какво става въпрос, но сега нещо ще се налага - скоро път към Англия нямам та ще трябват варианти.
        Провери ли дали не я продават като pdf файл - правят го за някой издания и е удобно, пък и евтино.

        Иначе с доставката до тука, ако няма кой да я донесе златна ще излезе
        Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

        Коментар


        • #5
          До: Доставка на книга от Англия

          Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
          Провери ли дали не я продават като pdf файл - правят го за някой издания и е удобно, пък и евтино.

          Иначе с доставката до тука, ако няма кой да я донесе златна ще излезе
          Ами не - като фаил не е удобно за майка ми, а тя е склонна да си плати разходите в разумни граници - май нещо като 150 лева говореше.

          Пуснах темата тук, защото не съобразих, че може да има и по-подходящ раздел. Ако намерите за уместно, преместете я където смятате за по-разумно.
          Последно редактирано от господин никой; 12-11-08, 08:39.

          Коментар


          • #6
            До: Доставка на книга от Англия

            В amazon се пазарува с кредитна карта. Тяхна си система, нямаща нищо общо с PayPal и други такива.

            Абсолютно безпроблемна е on-line търговията за българи в момента. Аз пазарувам много напоследък. Никакви проблеми.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X