Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за оборудвана рамка на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за оборудвана рамка на мотор

    здравей те може ли някой да ме светне как варви една оборудвана рамка за кросов или ендуро мотор без двигател тел.0896871499

  • #2
    До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

    Не върви, не върви, изобщо даже не може да върви без двигател!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #3
      До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

      Първоначално публикуван от koko72 Преглед на мнение
      здравей те може ли някой да ме светне как варви една оборудвана рамка за кросов или ендуро мотор без двигател тел.0896871499
      от подарък до над 10000 лв. за кросова рейсинг ти май не знаеш какво ти трябва ако не знаеш на каде отиваш може да стигнеш някаде другаде
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #4
        До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Не върви, не върви, изобщо даже не може да върви без двигател!
        да бе ако я тикаш ще варви въпроса ми е такъв защото имам оборудвана рамка и незнам колко да и искам за туй се обарнах кам вас горе долу да кажете каква цена да и искам.Ще ти бъда благодарен да ми кажеш по вашия край някой невкарвали двутактови двигатели за даго прегода на тази рамка благодаряти предварително
        Последно редактирано от koko72; 08-11-08, 20:07.

        Коментар


        • #5
          До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

          Каква по-точно е рамката?
          [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

          Коментар


          • #6
            До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

            Първоначално публикуван от borisgp Преглед на мнение
            Каква по-точно е рамката?
            cr 125 4ис крос

            Коментар


            • #7
              До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

              Първоначално публикуван от koko72 Преглед на мнение
              cr 125 4ис крос
              Едно приятелче,си купи такава рамка,за 800 лв.CR-125 97одина.И двигател-ямаха TDR125 за 400 лв.И двете с документи.

              Коментар


              • #8
                До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                Не върви, не върви, изобщо даже не може да върви без двигател!

                Аз едва се стърпях днес да напиша същото.

                Конкретно на въпроса: снимаш рамката от всички страни и ъгли така, че да се виждат хубавите и проблемните неща и пускаш обява със снимки, обявяваш една цена според както ти идва отвътре и ако някой не я вземе веднага почваш по твоя преценка да сваляш надоло докато се намери купувач.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #9
                  До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

                  Аз пък не се стърпях! Не се стърпях защото ако попитам 10 човека какво означава "оборудвана рамка за мотор", е много вероятно да получа 10 различни отговора!
                  Та най-напред ще трябва да изясниш какво според тебе означава "оборудвана рамка", т.е. какво точно продаваш (със снимки и подробно описание на отделните детайли и възли)! После ще трябва да си изясниш сам за себе си за колко пари ти се дават тези неща и да посочиш ти цената за всичко комплект или поотделно. Иначе, така както си пуснал темата, все едно питаш : "На кой колко му се дава за това (т.е. рамката дето не се знае с какво точно е оборудвана и в какво състояние е оборудването и), дето аз се чудя дали да го продавам?"
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #10
                    До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    Аз пък не се стърпях! Не се стърпях защото ако попитам 10 човека какво означава "оборудвана рамка за мотор", е много вероятно да получа 10 различни отговора!
                    Та най-напред ще трябва да изясниш какво според тебе означава "оборудвана рамка", т.е. какво точно продаваш (със снимки и подробно описание на отделните детайли и възли)! После ще трябва да си изясниш сам за себе си за колко пари ти се дават тези неща и да посочиш ти цената за всичко комплект или поотделно. Иначе, така както си пуснал темата, все едно питаш : "На кой колко му се дава за това (т.е. рамката дето не се знае с какво точно е оборудвана и в какво състояние е оборудването и), дето аз се чудя дали да го продавам?"
                    за мене оборудвана рамка зна4е вси4ко по нея без само двигател.Благодаря ви за из4ерпателния отговор все пак нали сме колеги и трябва да си помагане кои с каквото може.

                    Модератор: Внимавай повече с правописа си. Стига с това 4 вместо ч.
                    Последно редактирано от Димитър; 09-11-08, 17:47.

                    Коментар


                    • #11
                      До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

                      Вземи я разпродай на части, повече пари ще и вземеш

                      Коментар


                      • #12
                        До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

                        Първоначално публикуван от koko72 Преглед на мнение
                        за мене оборудвана рамка зна4е вси4ко по нея без само двигател.Благодаря ви за из4ерпателния отговор все пак нали сме колеги и трябва да си помагане кои с каквото може.

                        Модератор: Внимавай повече с правописа си. Стига с това 4 вместо ч.
                        Казано съвсем точно - блокирал си двигателя и сега се чудиш как да се отървеш от остатъка? По-горе ясно казаха - снимки! Иначе си има раздел "Купувам-продавам". Там ако искаш може и за милиарди да я продаваш, но като знам как е цената на вървяща 125-ца... нещо като колегата vitleemov бих ти казал, дори и по-надолу. Между другото в същия раздел колегата mishelmoto, ако не бъркам продава 125 кубикови двигатели... що не преслушаш какво е останало?

                        Коментар


                        • #13
                          До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

                          Е то на тази рамка не можеш да присадиш какъвто и да е двигател! Т.е. можеш, ама ще ти трябва и ел. инсталацията за съответния двигател, също и карбуратора, резонатора, може би и заглушителя. Току виж и филтърната кутия не паснала на новия двигател и карбуратор! А за да и вземеш парите най-добре продавай на части, ама все нещо ще си остане вечно твое (непродаваемо)! Ако пък я обявиш комплект, ще трябва да я обявиш на доста по-ниска цена отколкото струват частите, иначе едва ли някой ще прояви интерес!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #14
                            До: въпрос за оборудвана рамка на мотор

                            Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                            Казано съвсем точно - блокирал си двигателя и сега се чудиш как да се отървеш от остатъка? По-горе ясно казаха - снимки! Иначе си има раздел "Купувам-продавам". Там ако искаш може и за милиарди да я продаваш, но като знам как е цената на вървяща 125-ца... нещо като колегата vitleemov бих ти казал, дори и по-надолу. Между другото в същия раздел колегата mishelmoto, ако не бъркам продава 125 кубикови двигатели... що не преслушаш какво е останало?
                            колеги благодаряви за изчерпателните отговори

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X