Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повече няма да правя така!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Повече няма да правя така!

    Ето ви още един пример на един колега от Пловдив.Късмет че е жив и се е разминал с два счупени крака и още някакви нараняваня.БОГ ДА ПАЗИ МОТОРИСТИТЕ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ ШОФИОРИ И ХОРА БЕЗ ЕКИПИ НЕ КАРАЙТЕ КАКТО И МИСЛЕТЕ С ГОРНАТА СИ ГЛАВА.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002616819.jpg
Прегледи:1
Размер:31.2 КБ
ID:5064288

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002616831.jpg
Прегледи:1
Размер:46.1 КБ
ID:5064289

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002616837.jpg
Прегледи:1
Размер:54.1 КБ
ID:5064290

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002616842.jpg
Прегледи:1
Размер:51.3 КБ
ID:5064291

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002616846.jpg
Прегледи:1
Размер:45.1 КБ
ID:5064292

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002616871.jpg
Прегледи:1
Размер:48.0 КБ
ID:5064293

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002616894.jpg
Прегледи:1
Размер:48.0 КБ
ID:5064294
    LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

    Коментар


    • #32
      До: Повече няма да правя така!

      Вчера или онзи ден малко след Чепеларе в посока Пловдив един моторист (с пистов мотор) се удря челно в Лада и загива на място.

      Лада-та е все едно се е забила с над 100км в бетонен стълб ...

      Трябва да се внимава как се кара, че ... особенно по главните пътища ...
      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

      Коментар


      • #33
        До: Повече няма да правя така!

        [quote=toto_cagiva;435867]Ето ви още един пример на един колега от Пловдив.Късмет че е жив и се е разминал с два счупени крака и още някакви нараняваня.БОГ ДА ПАЗИ МОТОРИСТИТЕ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ ШОФИОРИ И ХОРА БЕЗ ЕКИПИ НЕ КАРАЙТЕ КАКТО И МИСЛЕТЕ С ГОРНАТА СИ ГЛАВА.
        Всичко ми е ясно , само едно не разбрах-как така е насъбрал ръкохватката?
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • #34
          До: Повече няма да правя така!

          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
          [
          Всичко ми е ясно , само едно не разбрах-как така е насъбрал ръкохватката?
          Просто "това нещо" от където се включват мигачите (мислех да го нарека мини табло, но се отказах ) е минало наляво и е спиткало самата ръкохватка, а не цялото кормило

          Поне до колкото виждам е така ...
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • #35
            До: Повече няма да правя така!

            Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
            Предлагам вече поумнели и порастнали да кажем:НЕ! на откаченото каране на мотори, побоищата, псуването , грабежите, упоиващите вещества и да станем едни млади, отговорни хора,пример за останалия свят. Нека дружно да запеем следната песен и днес си я танъникаме през целия ден.:

            Случва се да сбъркаш ти,
            с наркотици, алкохол и секс с други жени.
            Но когато прекалиш
            ставаш пристрастен п....р
            и трябва да решиш.
            Ти можеш, само реши,хей?
            В ръце се хвани и живота промени ти,ок?
            Не се продавай на хероина ти
            бездомничко, не д.хай за пари.
            следвай моя план и кажи :ХеИ?
            Че то било лесно,ок
            Вместо"г.з" ще казваш "дупе"
            "целуни ми дупето' и "ти си дупе'
            Вместо "л.йно" ще казваш "ако" ти
            "акана работа" и "акано",нали?
            Също не казвай "к' в "ку.ка"
            така ще звучи повече като "уча"
            И най не казвай думата "е.а",
            защото няма по-лоша дума от това.
            От всичко се отказвам от гореспоменатите само не мога да спра да карам откачено.
            И аз повече няма да карам без екип и ще мисля повече преди да направя някоя глупост!!! Че вече 2 седмици не сам карал заради безрасъдни постапки (падане)..
            SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

            Коментар


            • #36
              До: Повече няма да правя така!

              Май май секи моторист си има шевове по главата е ас от мотор имам 4 и едно лепене на скулата за това без каска не излизам вече и без ботуши с наколенки че от едно каране без ботуши вече 1 година левият крак сутрин на мога да го движа и едвам стигам до спирката за даскало до като се раздвижи и зор голям а като застудее малко е ужас ей сега се мажа с некви глупости и не ства и май ше тря скоро да играе скалпела.
              LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

              Коментар


              • #37
                До: Повече няма да правя така!

                Първоначално публикуван от toto_cagiva Преглед на мнение
                Май май секи моторист си има шевове по главата е ас от мотор имам 4 и едно лепене на скулата за това без каска не излизам вече и без ботуши с наколенки че от едно каране без ботуши вече 1 година левият крак сутрин на мога да го движа и едвам стигам до спирката за даскало до като се раздвижи и зор голям а като застудее малко е ужас ей сега се мажа с некви глупости и не ства и май ше тря скоро да играе скалпела.
                Аз тука за 20 дни паднах 2 пъти и одарих едно и сащо коляно 2-та пъти! Още ходя обинтован ..
                Да чукна на дърво вече не ме боли и нямам твоите проблеми , но дано и да ги нямам...
                SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                Коментар


                • #38
                  До: Повече няма да правя така!

                  http://www.ride2die.com Пичове вижте тоя сайт 99% от инцидентите са с пистови мотори
                  [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=5]

                  [COLOR=Black][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT]

                  Коментар


                  • #39
                    До: Повече няма да правя така!

                    Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                    Просто "това нещо" от където се включват мигачите (мислех да го нарека мини табло, но се отказах ) е минало наляво и е спиткало самата ръкохватка, а не цялото кормило

                    Поне до колкото виждам е така ...
                    Да,де това ясно,ама как е станало.Когато мотора падне ключа остава поне на 15см от земята.Ако не се изкриви кормилото , няма шанс ключа да се ошкури в асфалта!
                    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                    Джон Кенеди

                    Коментар


                    • #40
                      До: Повече няма да правя така!

                      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                      Да,де това ясно,ама как е станало.Когато мотора падне ключа остава поне на 15см от земята.Ако не се изкриви кормилото , няма шанс ключа да се ошкури в асфалта!

                      Не ги мисли толкова тия неща,колега-ако има нещо да става - ще става.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Повече няма да правя така!

                        а бе я си купете хеликоптерче с дистанционно тия мотори са много опасни, а за уличните да не говорим. Егати работата - реши човек да изродяса малко и вземе, че недай си боже се утрепе. И аз се смазах няколко пъти, ама за всичките магарии пак голям късмет извадих.
                        Кажете някой хем адреналинен хем безопасен спорт... картинг се сещам аз...

                        Коментар


                        • #42
                          До: Повече няма да правя така!

                          Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                          Кажете някой хем адреналинен хем безопасен спорт... картинг се сещам аз...
                          Да ходиш по курви докъто си женен и да нещещ да се развеждаш.

                          П.п И да слагате презерватив момчета.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Повече няма да правя така!

                            Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                            Да ходиш по курви докъто си женен и да нещещ да се развеждаш.

                            П.п И да слагате презерватив момчета.

                            Хехе, а бе незнам дали това е безопасен спорт Бая презервативи трябва да нахлузиш на главата (с косата) та да не я спука жена ти : )))

                            Коментар


                            • #44
                              До: Повече няма да правя така!

                              Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                              Да ходиш по курви докъто си женен и да нещещ да се развеждаш.

                              П.п И да слагате презерватив момчета.
                              Колега, вярвай ми с жени като нашите няма нищо безопасно в това.То тва нашите , не са жени ,а болни мозъци,кат мъжете си-стрижат други девойки нула ноиер,събират се на глутница и ходат да ги бият-ка да им се обясни, че трябва да вярват на нас,не на очите си не знам.
                              Шопландска жена да не си взимаш, ЕС ПИ ЕЛ-е,заклевам те.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Повече няма да правя така!

                                Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                                Колега, вярвай ми с жени като нашите няма нищо безопасно в това.То тва нашите , не са жени ,а болни мозъци,кат мъжете си-стрижат други девойки нула ноиер,събират се на глутница и ходат да ги бият-ка да им се обясни, че трябва да вярват на нас,не на очите си не знам.
                                Шопландска жена да не си взимаш, ЕС ПИ ЕЛ-е,заклевам те.
                                Моита е от Люлин бе брато.

                                П.п Ни мъ гледаи,че съм селчо и аз се уредих с шопландска гад.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X