Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся поДкрепа!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся поДкрепа!

    Търся някой който е близо до дупница да дойде и да се повозиме да ме научи как да карам добре и такива неща много сам амбизиозен
    И ако някой иска и може да помогне с некой лев или нещо за моторетката ми .На 13 години съм с апилиа рх 50 ако някой има желание за нещата който предложих да пише тук Дано се намери някой който има желание!

  • #2
    До: Търся поткрепа!

    Приятелю,
    Първо добре дошъл в форума !
    Второ искрено се надявам някой да успее да ти помогне да се научиш да караш добре и да избягваш контузиите в това начинание, и съм сигурен, че ще се намери подкрепа в тази насока, но от към финансова страна не искам да те лъжа и най-вероятно ще трябва да се обърнеш към родителите си !
    И 3-то исках да ти кажа че думата е "поДкрепа" със "Д" а не със "Т".
    Пожелавам ти успех и внимавай ако не си се качвал на мотор до сега !
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      До: Търся поДкрепа!

      Слагай памперса и яко газ неволята учи и пари дава даже
      [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

      Коментар


      • #4
        До: Търся поДкрепа!

        Ам Извиняваи за грешката после я видях ,но неможах да я редактирам и щото нета спря нещо
        А найначе качвал сам се на мотор,и сега го имам (за априлиата говоря)
        от 1 година карам някаде,но чак сега ми дойде идеята да се пробвам в мотокроса найначе ме влече мотокроса ,но си мислех че ми е слаб мотора.Обаче като един мой фр си зе сега един кросак yamaha 125 2T и като видях че го бягам и сички който бяха при нас си кажаха мнението че сам карал много по добре от него
        Искам да се найча да завивам добре и др работа на мотокроса
        Това е от мен.Сега чакам да ми докарат бензина и да трагвам
        Последно редактирано от R3sp3k7; 23-07-08, 18:30.

        Коментар


        • #5
          До: Търся поДкрепа!

          Значи първо не е "Тарся" а е "Търся" и виждам че правиш бая правописни грешки (но то и аз и мн хора,това не е от значение) , и второ защо си мислиш че като си бягал някакъв твои фр с по силен мотор от твоя това означава че караш мн добре,тои може да не знае кое е спирачката и кое съединителя и ако ще и 450 да кара пак ще го "бегаш".Със следващия коментар не искам да те обидя , но просто изказвам мнение-ти от това което гледам си на 13 години още и много мечтаеш и явно попреглеждаш повече филми( не става така някои изведнъж от това което си написал в подписа ти в някакъв саит да ти предложи страшно много пари за да караш и да се обучаваш,не е така като по филмите и страшно много милиона деца които могат да карат искат да си намерят спонсор но просто не става така!!!А за това някои да те научи да караш добре,просто трябва да познаваш някои които кара добре и да почнеш да гледаш от него и да се учиш от него
          [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

          Коментар


          • #6
            До: Търся поДкрепа!

            А и априлия да бяга 2тактова кросова ямаха е невъзможно.Зависи от карача т.е тоя който е карал ямахата изобщо неможе да я кара.Мое мнение ..
            [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X