Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

    Ще ходи ли някой на събора в Берковица другия уикенд (28-29)?

  • #2
    До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

    Да ние сме около 20 човека, ама доколкото знам е на Ком. Или е в берковица?
    Наистина не знам,казаха ми: айде на събора на Ком и аз се съгласих! А и факта,че няма места по хижите на Ком ме навежда на мисълта, че може и да е горе!
    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
    А+
    LZ1DRZ

    Коментар


    • #3
      До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

      И аз не знам точно къде е. Предполагам, че ще е на поляната до х.Ком.
      Иначе аз също не съм ходил досега, и мен ме поканиха по същия начин

      Коментар


      • #4
        До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

        Събора ще е на хижа Ком,ще има и отсечка за ендуро по ски пистата.
        от Плевен тръгват около 10 ендура.Естесвено и много баири за щтормуване.

        Коментар


        • #5
          До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

          Ние тръгваме от Нови Искър и сме около 15 човека, но ще се движим по групи защото има много прах. На Ком ще има още една наша група от 10-тина човека!
          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
          А+
          LZ1DRZ

          Коментар


          • #6
            До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

            От София някой ще тръгва ли по черно?
            [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

            Коментар


            • #7
              До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

              Не е лошо някой член на форума, който е жител на Берковица да съобщи за климатичните условия в момента! Казаха ми преди малко,че хич не е добре-направо си било буря! А и като погледна на запад се чернее над планината!
              Утре никак няма да ни е лесно, но никакво отказване!!!
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • #8
                До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

                Първоначално публикуван от ivo tnt Преглед на мнение
                Събора ще е на хижа Ком,ще има и отсечка за ендуро по ски пистата.
                от Плевен тръгват около 10 ендура.Естесвено и много баири за щтормуване.
                Иво незнам само защо тръгна само едно ендуро от Плевен всичката ни работа е такаваП.П. най накрая те намерих в форумамисля че е крайно време да се заимаш пак с някоя тупалка че бавно но сигурно ни се разпада групата

                Коментар


                • #9
                  До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

                  Тъкмо се прибирам от събора! Бяхме група от 28 ендура. Преминахме през Нови Искър, Лакатник, Губислав,х.Пробойница,пр.Петрохан до х.Ком. Цялото разстояние до там и на обратно излезе към 230-240 км. Пътя като цяло беше добър, ако изключим билото над Петрохан- ужасни камъни скрити в боровинкови храсти. От събора много не успях да видя,защото отидохме късно и повечето атракции от програмата бяха свършили! На тези,които не са били в Берковския Балкан силно препоръчвам да отидат-Природата и гледката са неописуеми!!!

                  П.С. Снимки ще кача утре защото имам куп задачи,а и съм доста уморен
                  "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                  А+
                  LZ1DRZ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

                    Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                    Тъкмо се прибирам от събора! Бяхме група от 28 ендура. Преминахме през Нови Искър, Лакатник, Губислав,х.Пробойница,пр.Петрохан до х.Ком. Цялото разстояние до там и на обратно излезе към 230-240 км. Пътя като цяло беше добър, ако изключим билото над Петрохан- ужасни камъни скрити в боровинкови храсти. От събора много не успях да видя,защото отидохме късно и повечето атракции от програмата бяха свършили! На тези,които не са били в Берковския Балкан силно препоръчвам да отидат-Природата и гледката са неописуеми!!!

                    П.С. Снимки ще кача утре защото имам куп задачи,а и съм доста уморен
                    240км. не звучи никак лошо и то по черно.Предполагам че сте се и поизморили доста .Ами чакам за снимките не съм бил по този край така че ще ми е доста интересно.Между другото някой има ли информация за off road похода другата седмица?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

                      Снимки не съм качил,защото видях,че няма интерес и няма смисъл напразно да си правя труда. Колега погледни тук http://bubuc-enduro.piczo.com/2829-?cr=3&linkvar=000044 Качих половината снимки утре и другата половина ще кача.
                      Ако говориш за прехода до Ком знам почти цялата информация, дори може би и аз ще ходя с десетина момчета-гости от Троян
                      Намери ме в скайп, ако срещнеш трудности питай 100U от форума за данните ми.
                      Поздрави
                      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                      А+
                      LZ1DRZ

                      Коментар


                      • #12
                        До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

                        Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                        Снимки не съм качил,защото видях,че няма интерес и няма смисъл напразно да си правя труда. Колега погледни тук http://bubuc-enduro.piczo.com/2829-?cr=3&linkvar=000044 Качих половината снимки утре и другата половина ще кача.
                        Ако говориш за прехода до Ком знам почти цялата информация, дори може би и аз ще ходя с десетина момчета-гости от Троян
                        Намери ме в скайп, ако срещнеш трудности питай 100U от форума за данните ми.
                        Поздрави
                        Браво аз съм доволен от видяното забавата е била на ниво.Да ти кажа какво пиша аз преди снимките (че казваш че нямало интерес) пиша разказа аслед това:НИЕ СИ пРЕКАРАХМЕ ДОБРЕ ,А НА ТЕЗИ КОЙТО НЕ СА И ХАРЕСАЛИ СНИМКИТЕ ДА ИДА ДА НАПРАВЯТ ПО ДОБРИ. Поздрави.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

                          За този уикенд някой смята ли да ходи?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

                            Оооопределено няма да се пропусне това , само трябва да навия дружинката да ме придружи , защото те повечето май ще са с шосейки , ама сигурно ще има и такива с ендураци . Обаче тоя път без изпълнения от моя страна че още ме боли пръстчето
                            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                            Коментар


                            • #15
                              До: Събора в Берковица другия уикенд - ще ходите ли?

                              Много хубав събор става там Берковчаните са много готини пичове и със сигурност ще има голям купон,много ме е яд че най вероятно няма да мога да отида,че се съвпада с ендуро шампионата в Казанлък

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X