Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се прави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Kak се прави

    Я и аз да пробвам,защото си мислех ,че трябва снимките непременно да са качени на ftp.domainngbg.com.. или нещо такова май беше
    Димитър Тенев

    Коментар


    • #17
      До: Kak се прави

      Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
      е къде е виждате тази иконка
      В персонални настроики трябва да му дадеш разширен интерфейс и .си готов(Това става в Опции най отдолу)
      Успех
      MG RACING

      Коментар


      • #18
        До: Kak се прави

        моляви ако можете напишете ми пак по подробно че нещо не мога да ги кача какво е това УРЛ адрес като натисна планината и после ме пита за този адрес и как после се качват снимките .Ако пак не мога ще ги пусна по другия начин в темата 2строк ендуро.Благодаряви и простете на невежите даите им време да понаучат малко. Ас този испански се чувствам като наи големия идиот,като ви гледам как разбирате Англииския,.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • #19
          До: Kak се прави

          Няма проблеми....
          Значи УРЛ адреса е линка на изображението...
          Качваш снимщите на ФТП-то(Ако нямаш такова пусни ЛС на Вецнци Петров да ти направи...за повече инфо тук http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=46 )и като ги качиш итваряш даднета аснмика която искаш да сложиш във форума копираш и линка...(адреса които ти излиза отгоре)и го слагаш във въпросното прозорче което ти се отваря като натиснеш иконката приличашта на планина...
          Ако има нещо не ясно питай тук съм
          MG RACING

          Коментар


          • #20
            До: Kak се прави

            Регистрираш се тук http://picbg.net/login.php правиш си папка,качваш си снимките с подходящ размер после копираш адреса на снимката и го поставяш в прозореца който ти излиза като натиснеш иконата с планината.
            Стефан Дянков

            Коментар


            • #21
              До: Kak се прави

              Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
              Регистрираш се тук http://picbg.net/login.php правиш си папка,качваш си снимките с подходящ размер после копираш адреса на снимката и го поставяш в прозореца който ти излиза като натиснеш иконата с планината.
              Препоръчвам нашето си ФТП...така сме сигурни че снимките са на сигурно място и ще бъдат видими винаги когато и форумът е видим
              MG RACING

              Коментар


              • #22
                До: Kak се прави

                Работата е ясна, ще чакам първо Венци да ме регистрира и после ще пускам снимки големи с текст. Дотогава ще пускам малки снимки
                Последно редактирано от viki terzieva; 06-03-10, 07:31.
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #23
                  До: Kak се прави

                  и ас да прабвам ама нещо не става а снимката е с резолюция(1024/680)
                  Последно редактирано от hansDbr; 05-03-10, 19:53.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Kak се прави

                    пак не става a тая снимка е с размери 800/600
                    Последно редактирано от hansDbr; 05-03-10, 20:22.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Kak се прави

                      Една пробичка
                      GSM 0877 08 99 19
                      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                      Коментар


                      • #26
                        До: Kak се прави

                        Да пробвам и аз
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Kak се прави

                          Момчета, най лесно е докато чакате достъп до ФТП-то да си качите снимките в албум към профила. Там отдолу на всяка снимка излиза на втория ред адреса заедно с имг-то отпред и отзад. Копираш в поста и готово.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #28
                            До: Kak се прави

                            Да това със снимките го знам.Но незнам как да качвам клипчета да се виждат на екрана преди да се пуснат,а не да излиза само заглавието на линка.
                            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Kak се прави

                              Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                              Да това със снимките го знам.Но незнам как да качвам клипчета да се виждат на екрана преди да се пуснат,а не да излиза само заглавието на линка.
                              Купуваш един букет цветя, два литра кока кола и бобонки за дете и отиваш на гости на Жоро Витлиемоф.
                              Там подаряваш букета на жена му, колата за Жоро и бонбонките на дъщеричката.

                              После ако жената и детето са доволни и усмихнати Жоро може да ти покаже туй онуй на компа.

                              П.П. Добре, че не си от Габрово, че Джартата взима пет пъти по-скъпо..

                              Коментар


                              • #30
                                До: Kak се прави

                                Аз искам да попитъм как става номерът: Например искам да ви покажа някой сайт, но аз не изписвам линка, а правя нещу като пряк път например. ТУК.
                                Във много теми го срещам това цъкни Тук.
                                И искам като отговарям на някоя тема и аз да го правя, а не да исписвам сайта.(надявъм се че ме разбрахте)
                                Благодаря предварително.
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X