Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите данъци ????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новите данъци ????

    Какво става колеги никой не се хвали?Не сте ли получили честитики за данъците за тази година?
    Нека който има инфо сподели за съответния мотоциклет какво ще плаща все пак общините определят вече размера на данъка и по бедните сигурно ще наваксват.
    КТМ 400 EXC

  • #2
    До: Новите данъци ????

    Тук, в София още не са готови да ни сурвакат. Вкарват ги и ги изкарват в съда, подобно на едно друго движение. Само едно е сигурно - изклатените ще сме ние!
    То е ясно - всичко поскъпва, но тези суми които предлагаха ... направо нямам думи. Моето мнение, е че данъците ни трябва да са пропорционални на данъците за автомобилите.
    Както казват гренландците - Поживем - увидем! (ухххх, нямам едни букви на клавиатурата )

    Коментар


    • #3
      До: Новите данъци ????

      А само да попитам , данъка е валиден от 1.01.20?? до 31.12.20?? или от датата на която си го платил до същата , следващата година ? И ако съм го платил след което съм си сменил регистрационната табела данъка валиден ли е ?
      Последно редактирано от ColdFusion; 09-04-08, 21:27.

      Коментар


      • #4
        До: Новите данъци ????

        Първоначално публикуван от ColdFusion Преглед на мнение
        А само да попитам , данъка е валиден от 1.01.20?? до 31.12.20?? или от датата на която си го платил до същата , следващата година ? И ако съм го платил след което съм си сменил регистрационната табела данъка валиден ли е ?
        Данъкът е за една календарна година(от 01.01 до 31.12), независимо кога го плащаш.
        Данъците за собственост се плащат авансово(от януари до април), след това се начислява лихва за просрочие. От няколко години въведоха разсрочено плащане на тримесечие.
        Щом е платен, независимо от кой и кога, данъкът е валиден.

        Коментар


        • #5
          До: Новите данъци ????

          В Сандански данъците са си същите като за миналата година! Даже има 3 месечен период, през който се ползва отстъпка 5%! Плащането почна от началото на Април.
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #6
            До: Новите данъци ????

            Така е, всяка община решава сама за размера на данъка.
            Варненските моторджии май са най-ощетени. Нали си имат зъб с техния кмет отпреди....

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X