Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бултрако-жило за съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бултрако-жило за съединител

    На 04.03.08 поръчах жило за съединител за моята моторетка в Бултрако. Предупредиха ме ,че ще се позабави заради поръчката около седмица и ще ми звъннат като пристигне. На 12.03.08 ми се обадиха ,че жилото е пристигнало и може да си го взема. Записах час в техният сервиз за 17.03 в 16:00ч за да монтират, тъй като моите познания са меко казано никакви и прецених ,че така ще е по добре пък и на връщане щях да покарам. Та заветният ден и час идват ,стоварвам аз моторетката в Бултрако, казвам чао на аверчето с буса и вкарвам мотора в сервиза. И започва едно чакане до 18:00 ,два часа за смяна на една жило . В 18:00 идва приемчикът и ми казва ,че мотора немогат да го направят ,защото със жилото трябвало да има и някакво "болченце" за регулиране и трябва да се поръча естественно.
    Та оставям аз мотора , каска , яке раница и по блузка си тръгвам през дъжда ,щото някои има сливи в устата да ми каже че не се поръчва само жило ,а и ЕДНО "БОЛЧЕНЦЕ"

  • #2
    До: Бултрако-жило за съединител

    Е затова в нашата родина всеки си прави сам мотора, а не разчита на "сервизи"....
    Ще ги чакам 2 часа да ми кажат, че нямали едно болтче. А вкъщи за 30 мин. е готово та дори и без тяхното фиксиращо болтче...

    Коментар


    • #3
      До: Бултрако-жило за съединител

      При тебе поне ги имат частите. А в представителството на Джилера тоя тъпанар продавача се правеш на много велик Влизам аз и от вратата чувам думите "еи от такива като тебе се напълниха болниците" или нещо подобно беше Аз и дума не бях обелил незнам как направи заключението. Това добре запачвам да му обеснявам, че ми трябва бутало за такъв и такъв мотор тоя ми вика да добре и аз вече вадя пари да го капарирам, и тоя ми разправя, че не можели да се занимават с единична доставка на бутало специално за мен и трябвало да си заплатя допълнително и ли да изчакам 3-4 месеца. Съответно си дигнах чуковете и си поръчах бутало от друг магазин за 1на седмица доиде
      Но общо взето тея в представителствата са нещастници, не се стараят да ти помогнат а да те изгонт по бързо и ако може завинаги
      KAWASAKI Let the good times roll

      Коментар


      • #4
        До: Бултрако-жило за съединител

        В тия "маркови сервизи е така"
        Да не говорим,че в "Бултрако" ми поискаха 495 лева за километраж за ХЛа,при положение,че километража е отделен от оборотомера(демек,една кутийка с големината на пакет цигари)

        П.С. Същия километраж си закупих(втора употреба) от един магазин за 40 лева ! ! !
        NO PAIN NO GAME!
        Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
        gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

        Коментар


        • #5
          До: Бултрако-жило за съединител

          Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
          На 04.03.08 поръчах жило за съединител за моята моторетка в Бултрако.
          Колега разбирам какво ти е но Бултрако не са гадатели за да ти поръчат и то без твое желание болтчето, нито пък в сервиза щом е фирмен е редно да ти правят побългарявания на жилото защото в един момент това може да не доведе до положителен резултата и разбира се вината от твоята гледна точка ще е в тях. Според мен хората не са виновни, даже според мен като фирма са много коректни. Не си се занимавал с "Ямаха-България" да видиш там какво е. Даже се чудя дали Ямаха изобщо знаят че има такава фирма.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            До: Бултрако-жило за съединител

            Тия пичове ми искаха за въздушен филтър за хонда ХР250, точно 128лв

            Коментар


            • #7
              До: Бултрако-жило за съединител

              Първоначално публикуван от ivanminkov1981 Преглед на мнение
              В тия "маркови сервизи е така"
              Да не говорим,че в "Бултрако" ми поискаха 495 лева за километраж за ХЛа,при положение,че километража е отделен от оборотомера(демек,една кутийка с големината на пакет цигари)

              П.С. Същия километраж си закупих(втора употреба) от един магазин за 40 лева ! ! !
              Хора стига се плюли !!! Какво са ви виновни Бултрако, да не мислите че цените ги определят те? Хонда си имат цени за Европа и мога да ви кажа че цените им за БГ са добри както и доставките. Това че на теб не ти се дават 495 лв. и този модул не се продава на дребни парчета както ти си пожелал може би не е вина на Бултрако !!!
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                До: Бултрако-жило за съединител

                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                Хора стига се плюли !!! Какво са ви виновни Бултрако, да не мислите че цените ги определят те? Хонда си имат цени за Европа и мога да ви кажа че цените им за БГ са добри както и доставките. Това че на теб не ти се дават 495 лв. и този модул не се продава на дребни парчета както ти си пожелал може би не е вина на Бултрако !!!
                Е да ама в хонда в Германия въздушния филтър беше 30 и няколко евро, а тук 128лв?

                Коментар


                • #9
                  До: Бултрако-жило за съединител

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Колега разбирам какво ти е но Бултрако не са гадатели за да ти поръчат и то без твое желание болтчето, нито пък в сервиза щом е фирмен е редно да ти правят побългарявания на жилото защото в един момент това може да не доведе до положителен резултата и разбира се вината от твоята гледна точка ще е в тях. Според мен хората не са виновни, даже според мен като фирма са много коректни. Не си се занимавал с "Ямаха-България" да видиш там какво е. Даже се чудя дали Ямаха изобщо знаят че има такава фирма.
                  Естесвено че не са гадатели но ако ми бяха казали че с жилото върви и " болченце " естествено че щях да поръчам и него. И точно защото е фирмен и неискам побългаряване закарах мотора там.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Бултрако-жило за съединител

                    Имаш грешка, цените на Хонда за БГ са по-ниски от Европейските
                    Друг е въпроса ако ти си купил филтър за хонда на някаква марка различен от този който продават самите хонда. Тогава цената може да бъде и 3 пъти по-ниска
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #11
                      До: Бултрако-жило за съединител

                      Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                      Естесвено че не са гадатели но ако ми бяха казали че с жилото върви и " болченце " естествено че щях да поръчам и него. И точно защото е фирмен и неискам побългаряване закарах мотора там.
                      Със жилото не върви болтченце !!! По тази логика може да кажеш че със жилото върви и ръкохватката. Всяка част си е отделна и ти си този които казваш от какво имаш нужа. Никой от фирмата не е длъжен да те разпитва от какво имаш нужда и кое ти е здраво и кое не. Там си има отдел за поръчки, обаждаш се и казваш искам това и това и те ти го доставят, това е тяхната работа.
                      Ако предварително си закарал мотора в сервиза им и те не са поръчали всички необходими неща тогава съм съгласен че имат вина, но май не е било така.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #12
                        До: Бултрако-жило за съединител

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Имаш грешка, цените на Хонда за БГ са по-ниски от Европейските
                        Друг е въпроса ако ти си купил филтър за хонда на някаква марка различен от този който продават самите хонда. Тогава цената може да бъде и 3 пъти по-ниска
                        Ами аз търся само орг. За съжаление и в немско не можах да го купа защото и там го нямаха на склад и трябваше да се чака......предполагам е бил орг.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Бултрако-жило за съединител

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          Имаш грешка, цените на Хонда за БГ са по-ниски от Европейските
                          Друг е въпроса ако ти си купил филтър за хонда на някаква марка различен от този който продават самите хонда. Тогава цената може да бъде и 3 пъти по-ниска
                          За цените и аз съм на мнение ,че не са високи за жилото в обикновен магазин ми искаха 32лв. а в Бултрако 33,80лв.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Бултрако-жило за съединител

                            Аз вече 4-та Хонда карам и къде с Бултрако, къде без тях се оправям, но мога да кажа , че като опра до тях си приготвям пари за оригинални части и от там нататък съм оставал винаги доволен и като срокове и като отношение.
                            Обикновено ме питат: тука има и едно оплатнение към това, искаш ли го и него ?...
                            Така че, твърдо защитавам доставките. За сервиза не съм ползвал не знам.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Бултрако-жило за съединител

                              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                              Със жилото не върви болтченце !!! По тази логика може да кажеш че със жилото върви и ръкохватката. Всяка част си е отделна и ти си този които казваш от какво имаш нужа. Никой от фирмата не е длъжен да те разпитва от какво имаш нужда и кое ти е здраво и кое не. Там си има отдел за поръчки, обаждаш се и казваш искам това и това и те ти го доставят, това е тяхната работа.
                              Ако предварително си закарал мотора в сервиза им и те не са поръчали всички необходими неща тогава съм съгласен че имат вина, но май не е било така.
                              Краси по добре казано от това здраве...Аз също съм ползвал Бултрако и най-отговорно заявявам, че по добро представителство на фирма за мотоциклети засега няма.
                              И с ръка на сърцето трябва да призная, че КТМ Пазарджик им дишат във врата (даже КТМ подържат доста неща на склад). Но пак повтарям мнението на Краси...
                              Поръчал си доставили са ти.
                              За сервиза не мога да коментирам и аз не съм го ползвал... но като знам кой се навива да бачка във фирмените сервизи за 400лв. заплата ...резултата е ясен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X