Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

    Днес - към 15,10 за пръв път видях следния надпис - vBulletin: Sorry the action could not be completed, try again later!

    Явно започваме да ставаме все по активни на "тихия фронт"!
    Последно редактирано от господин никой; 10-03-08, 15:38. Причина: typo...

  • #2
    До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

    Или може би не си изчакал 5 сек. преди да извършиш друго действие...

    Коментар


    • #3
      До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

      Я виж тук....http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2606

      Коментар


      • #4
        До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

        оооо това не е отскоро преди месец-два съм го виждал дори
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Ура - имаме участник познал верния отговор!

          Сега по-сериозно - това в никакъв случай не беше критика, а повод за радост! И да - изчаквам си чинно за действията - често предпочитам да работя с няколко браузера едновременно и съм наясно за какво иде реч.

          @Краси
          Не знам... от както съм се регистрирал и следя форума, това ми е първия случай да ми откаже да завърши нещо...
          Последно редактирано от господин никой; 10-03-08, 16:07. Причина: добавка за Краси...

          Коментар


          • #6
            До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

            Аз преди 10-на дни за първи път видях този надпис.

            Коментар


            • #7
              До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

              Не се знае дали това е грешка във сървъра или някой бъг който излиза много рядко или пък загуба на пакети при някой доставчик, ние виждаме само пост ефекта което не е 100% критерий
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

                E все пак да не подценяваме и фактора, че форума се разраства с всеки изминал ден. Много хора се запалиха по спортовете ивън асвалта. Съвем нормално да се получава това нещо с претоварването.
                Но голяма чест прави на форума и неговите администратори факта, че в сайта не гъмжи от досадни реклами от сорта на "честито ти си незнам си кой си посетител и спечели" които много дразнят. Въпреки многобройната му посещаемост
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #9
                  До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

                  Уважаеми колеги, наясно сме че машините на които се хоства в момента порталът, базата данни и FTP сървърът не отговарят на нуждите вече... И проблемът не е толкова в процесорна мощност а в бързодействие на дисковият масив. Сега си спомням че като пуснахме форумът за първи път си стоеше скромно на една виртуална машина и си работеше идеално... все едно е било преди един век... Сега дневният ни трафик на FTP-то веднага след като му осигурихме нови 50Мбит/с свързаност, "заби" на над 150GB дневно...

                  Проблемите с дисковите масиви много скоро ще бъдат разрешени, очакваме нов сторидж от висок клас с 12 диска 9.7TB който се надяваме да оправи положението за известно време... Базата данни ще се мести на нов сървър, форумната машина също, като всички сървъри са HEWLETT-PACKARD, двупроцесорни, quad core с по 16GB RAM...

                  Моля за още малко търпение и снизходителност към работата на машините, скоро ще сме адекватни на натоварването...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

                    Венци, адмирации за това което правите!!!
                    Борислав Русенов - 0889593977

                    Коментар


                    • #11
                      До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

                      Да ви кажа че при мене това дето се показва на Английски се появява много често,аз си мислих че е само при мене ама като и толкова разбирам .Мислех пак да нося компютара на ремонт,благодаря за информацията.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

                        Одеве и на мен ми се появи

                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Колеги - честито ви първо претоварване на форума!

                          Май аз съм добре,при мен няма претоварване.Като не разбирам англииски.Да му мислят тези които му разбират.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X