Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ски

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Ски

    До Улката
    Мале тези ски са яко ретро
    Ако си взимаш нови или втора ръка само CARVING
    Ако си от София иди на паркинга пред стадион Васил Левски.
    Там има богат избор и то на тънки цени
    Аз утре съм на ски
    Прикачени файлове
    Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

    Коментар


    • #32
      До: Ски

      Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
      Ето ги и ските и да попитам дали стават за продажба или не ,а да добавя наи-далгите са 188 мисля средните са 158 и малките са 148 онзи ден ги мерих и наи-далгите незнам дали са точно толко ,а и са доста тварди всички

      Tея ски са реликви по добре си ги пази и ще видиш след време колко пари ще ти дават за тях само и само да си ги закачат пред камината
      Човешкото тяло е с перфектна механика, ама от калпав материал. Пазете го!! :wink::wink:

      Коментар


      • #33
        До: Ски

        Освен да ги остава още някоя и др.година и да ги продам на някои колекционер

        Коментар


        • #34
          До: Ски

          Имам няколко тона такива, ако ти потрябват свиркай...

          Коментар


          • #35
            До: Ски

            Не благодаря

            Коментар


            • #36
              До: Ски

              Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
              Ще идва да кара на Пампорово, Мечи Чал
              Пистата на Мечи Чал е известна като най-дългата писта на Балканския п-ов
              "Мечи чал" съм я карал със ски надолу и с мотор нагоре, ама през различни сезони !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #37
                До: Ски

                Браво Краси....супер ски си взел! Дано някога се засечем по Узана да те пробвам колко си бърз с тея ски
                No bike - no fun!

                Коментар


                • #38
                  До: Ски

                  Колега що не се разходиш някои ден до витоша и си вземи един карв под наем да покараш мои съвет е дължината на ските да нее по голяма от твоита и да не са по къси от носа ти мери се от върха на ските . Аз преди карах с прави ски сега си купих карв според мен няма кои знае каква разлика при завои и на правите карвинга е малко по стабилен нищо друго

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ски

                    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                    разбира се че ще дойда, като му дойде времето ще се разбере
                    само намерете една хубава механа с мазни мръвки и червено вино
                    Готово Всичко е уредено имаме си и "хубава механа с мазни мръвки и червено вино" и ски писта си имаме ... абе каквото ти трябва
                    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ски

                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                      "Мечи чал" съм я карал със ски надолу и с мотор нагоре, ама през различни сезони !
                      И аз така
                      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Ски

                        Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                        Колега що не се разходиш някои ден до витоша и си вземи един карв под наем да покараш мои съвет е дължината на ските да нее по голяма от твоита и да не са по къси от носа ти мери се от върха на ските . Аз преди карах с прави ски сега си купих карв според мен няма кои знае каква разлика при завои и на правите карвинга е малко по стабилен нищо друго

                        Височината на ските да е до брадичката, по-големия карвинг е по-бавен, но завива по-добре и обратно.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Ски

                          Първоначално публикуван от Dido_DR Преглед на мнение
                          Браво Краси....супер ски си взел! Дано някога се засечем по Узана да те пробвам колко си бърз с тея ски
                          Хе хе, Дидо само на Узана ли, може пък някъде из щатите да се видим
                          нямам нищо против да ме пробваш, ама надали ще съм ти някаква конкуренция слаб съм още
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #43
                            До: Ски

                            Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                            Колега що не се разходиш някои ден до витоша и си вземи един карв под наем да покараш мои съвет е дължината на ските да нее по голяма от твоита и да не са по къси от носа ти мери се от върха на ските . Аз преди карах с прави ски сега си купих карв според мен няма кои знае каква разлика при завои и на правите карвинга е малко по стабилен нищо друго
                            До днес неможех да кажа нищо, но сега мога. Преди карах модел не точно прави, но не и карвинг, просто леко разтворени отпред и отзад, високи колкото мен 178-180. Сега с новите Саломони мога да кажа, че разликата е ОГРОМНА, завиват зверски добре и стабилно, просто докато си го помислиш и си изял завоя и след това следващия и следващия, не ми натоварват краката и се управляват със страхотна лекота и финес. Елементи които преди са ме затруднявали, сега ги правя със завидна лекота, чак се учудвам на себе си, та дори и на скоростно спускане мога да кажа, че не са по зле от старите дълги ски. С една дума просто са върха
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #44
                              До: Ски

                              Краси, тука в курортите в Пенсилвания, писти като тази на Узана са обозначени с два черни ромба и пише "Extremely Difficult - Advanced Experts Only"

                              Аз май тая година ще съм на сухо както никога до сега
                              No bike - no fun!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Ски

                                Стига бе, как така, нали американците се славят като шантави карачи във всички спортове, или тия табели се отнасят за масовия дебил
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X