Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ми се случи вчера...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ми се случи вчера...

    Даже в момента нямам свой собствен мотор... Отидох до магазина с мотора на мой приятел и на връщане някъв мъж на около 40-45 години се появи на пътя ми с една дълга сопа около 3 метра. Спрях аз пред него почна да ме псува, обижда колко пъти съм минавал там много шум се дигало, а аз минавам за първи път. А пътя е главния път на селото, на ден минават над 1000 превозни средства. Та посегна ми, веднага оставих мотора, почнахме да се бием появи се още 1мъж и около 4-5 жени, на всички мишената им бях аз. Жените ме драскаха и ме целеха с чанти, а мъжете единия със сопата други с юмруци. Пристигнаха още мои двама приятели, стана едно голямо меле на пътя. Та разтърваха ни уж вече и си търсех едната обувка, която бе паднала, отдалечих се от горещото място обаче този мъж, недоволен от представенето си, последил ме и тъкмо се навеждам за обувката получих един удар в окото си. После дойдоха полиция молиция и сега какво виновния съм аз затова, че съм карал мотор. Зашиха ми окото, понеделник ще взема медицинско. Чудя се дали директно да организирам един мото-събор пред къщата му.
    HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

  • #2
    От: Какво ми се случи вчера...

    Не те съветвам, по-скоро с медицинското можеш да си пробваш късмета да го съдиш. Карането на мотор не е забранено от закона, а ти си пострадал точно по тази причина. Като не си нарушил никой закон и си ранен друга опция легална не виждам. Обаче всяко действие в тая ситуация няма да промени нищо. Изобщо не бих се занимавал, игнорирам и повече не минавам от там. Възмездието не е в наши ръце, но е не избежно...

    Коментар


    • #3
      От: Какво ми се случи вчера...

      Не се занимавай с мото-събори.Говори с адвокат и може да изкараш някой лев за мотор.
      ........................
      Иван Маринов
      CRF 250 X
      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

      Коментар


      • #4
        От: Какво ми се случи вчера...

        Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
        Не се занимавай с мото-събори.Говори с адвокат и може да изкараш някой лев за мотор.
        Е тва ти е играта, събирай всичката мед. документация и с нея веднага вади документи от съдебна медицина.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Какво ми се случи вчера...

          Не се притеснявaй, догодинa ще имaш мотор отново, без дa си го плaщaл ти.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #6
            От: Какво ми се случи вчера...

            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
            Не се притеснявaй, догодинa ще имaш мотор отново, без дa си го плaщaл ти.
            ...даже два!! Дай боже и чисто нови да са,че то за шамар броят по 5 бинки вече
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар


            • #7
              От: Какво ми се случи вчера...

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Е тва ти е играта, събирай всичката мед. документация и с нея веднага вади документи от съдебна медицина.
              Грешка !!!!!!
              Първо документ от съдебна медицина . Докато си с шевовете още.
              После почваш да събираш всички хартийки .
              Намираш свидетели .
              Предполагам като са ти посегнали първия удар не е от тебе.Ама май не.
              Пише село . Как не се познавате.А знаеш къде му е къщата.
              Не , че при саморазправа има значение ,ма мотор и ти редовни ли сте.Е , има малко де.
              При тази информация -това.
              И полиция -молиция може да чете между редовете.

              Коментар


              • #8
                От: Какво ми се случи вчера...

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                Грешка !!!!!!
                Първо документ от съдебна медицина . Докато си с шевовете още.
                После почваш да събираш всички хартийки .
                Намираш свидетели .
                Предполагам като са ти посегнали първия удар не е от тебе.Ама май не.
                Пише село . Как не се познавате.А знаеш къде му е къщата.
                Не , че при саморазправа има значение ,ма мотор и ти редовни ли сте.Е , има малко де.
                При тази информация -това.
                И полиция -молиция може да чете между редовете.
                аз мисля ,че той е малък и ще му трябва и родител и да отговаря защо кара без книжка и тн.
                KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво ми се случи вчера...

                  Първоначално публикуван от V.R.R. Преглед на мнение
                  аз мисля ,че той е малък и ще му трябва и родител и да отговаря защо кара без книжка и тн.
                  Не съм сигурен. Преди 4 год е бил на 15.Явно е пораснал.
                  На времето на тази възраст вече някой танкове караха.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво ми се случи вчера...

                    Може!! Не че може да го налагат и да беше
                    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво ми се случи вчера...

                      На 18 съм от 2 месеца, Понеделник ще изкарам, защото е неработен ден и съдебния лекар не работи. Значи взимам медицинско, имам свидетели обжалвам. После какво ще предстои незнам, ще ви разкажа тука пак какво се е случило. А и тука и полицията е малко срещу мотористите. Предполагам моя случай се води средна телесна повреда, понеже трайно се наранява зрението ми. Поздрави!
                      HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво ми се случи вчера...

                        Само ми кажете като отивам да изкарвам медицинско със свидетели ли да съм ?
                        HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво ми се случи вчера...

                          При съдебния лекар свидетели не ти трябват.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво ми се случи вчера...

                            Консултация с адвокат: всички подробности (ама всички) , да не се окаже че мотора няма регистрация , ГО и пр. , имате ли свидетелство за управление на МПС с необходимата категория. От разказа става ясно че и ответната страна има свидетели . Искам да кажа че само адвокат може да направи преценка - ДА или НЕ . Защото вместо Вие да си купите мотор или два , може да купите на чичака нова сопа (от много скъпо и екзотично дърво)... но сега по най- бързия начин - медицинското , поглед на недоспал , подложен на стрес ....сигурно ме разбирате !
                            "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво ми се случи вчера...

                              Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
                              Значи взимам медицинско, имам свидетели обжалвам.
                              За медицинско свидетели не ти трябват.
                              Какво ще обжалваш ? Тука просто съм любопитен.
                              Препоръчвам адвокат и тишина в нета.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X