Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати мотоциклети !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До всички колеги

    Откраднато е SUZUKI RM125cc.от Априлци.Сузито е жълто на цвят с двигател на CZ 250сс cross.Откриха сефтето и в нашия район.За контакти на тел.0878687582.
    "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

    Коментар


    • #47
      До: Откраднати мотоциклети !

      Здравейте,пиша от името на приятел.Снощи 09.03.2010г. от сервиз в района на КПП-Враждебна е откраднато АТV "KAWASAKI" KFX700 цвят "бял мрамор''.Моля които разбере нещо да се обади на тел.0888626124 Николай.Възнаграждение!!!

      Коментар


      • #48
        До: Откраднати мотоциклети !

        Първоначално публикуван от krasen26 Преглед на мнение
        Здравейте,мога вече да се похваля че ВР-чето вече си е вкъщи.Дано всички имат моя късмет.Благодаря за съдействието на всеки който има пръст в завръщането на моторчето ми.Надеждата умира последна.

        Ако мотора ти е имал проблем със 5та скорост,бил е откраднат по време на пробване и натоватен в бус,след това е разменен за шосеен мотор във В.Търново,и чак тогава да ти е върнат-знам такъв случай от миналия месец ....и там обаче вр450 беше върнат на собственика,а прее@ания остана с пръст в уста,без шосеен и без кросов

        Коментар


        • #49
          До: Откраднати мотоциклети !

          Пускам темата на ново с пълната информация, тъй като не мога да променя старата, моля някой Мод да изтрие предишната (пост 49 )

          Колеги, вчера на мой приятел му откраднаха мотора от гараж в София. Kawasaki KX450F

          Това е темата която е пуснал в друг форум, пускам я и тук, ако случайно някой го види по горите, а и не само - да се обади.

          на 16.03.2010 в София ми беше разбит гаража и мотора го нямаше заедно със стари ботуши синисало и каска, моля ако някой чуе или види нещо да ми се обади на 0898479551 Иво.
          Ето и снимка

          капачката на резервоара е счупена така че маркуча не може да се сложи, на снимката се вижда как стърчи от тройника. Кормилото е Черен Pro-Taper SE. Откраднали са и резервни спойлери, така че може графичния кит да не е този!
          Маркучите за преливниците са пред двигателя, а не както по принцип трябва зад него.Има и ауспух DR.D
          номер на шаси: JKAKXGDC16A003519

          Благодаря!!
          Последно редактирано от Jister; 17-03-10, 13:39.

          Коментар


          • #50
            До: Откраднати мотоциклети !

            Първоначално публикуван от danimint Преглед на мнение
            Здравейте ! Между 25-26.12.2008 ми откраднаха мотора от с.Долни Окол.Моторчето има отличителни белези;без заден,десен капак,черен цвят с лепенки на резервоара- сиви.Моторчето е 1999 година - Yamaha Dtr 250 .Телефон за връзка 0887769077 - Дани.Ето и снимки ;
            За тоя мотор ти сам си си виновен.Не се надявай да го намериш а си пази и КТМ,имат го в предвид за донор на 100% съм сиг.
            LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

            Коментар


            • #51
              До: Откраднати мотоциклети !

              Първоначално публикуван от toto Преглед на мнение
              За тоя мотор ти сам си си виновен.Не се надявай да го намериш а си пази и КТМ,имат го в предвид за донор на 100% съм сиг.
              A това не е много сигурно..всичко се случва..

              http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,51491.0.html
              0888543685 Валери

              Коментар


              • #52
                До: Откраднати мотоциклети !

                Това е много лоша работа, на мене ми изчезна каската, която туко що бях купил и се бях поболил, та за целия мотор ще се побаркам сигурно...Дано изкочи от някаде!

                Коментар


                • #53
                  До: Откраднати мотоциклети !

                  Здравейте,искам и аз да споделя с вас за една много нагла кражба.В четвъртък с/у петък през нощта от пред хотел"Виа Траяна" Беклемето,Троян,ни откраднаха 2 атв-та,марка СУЗУКИ ЕЙГЕР 400сс,4х4.Едното е червено на цвят,а другото е камуфлажно зелено.Пускам и снимки на моторите.Моля,ако някой ги види или има информация за тях, да се свърже с нас на тел.0878973939,0888922891,или и-мейл viatrayana@abv.bg.ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ!Имаме и документи за тях.Благодаря и успех на всички!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #54
                    До: Откраднати мотоциклети !

                    Първоначално публикуван от veneta spasova Преглед на мнение
                    Здравейте,искам и аз да споделя с вас за една много нагла кражба.В четвъртък с/у петък през нощта от пред хотел"Виа Траяна" Беклемето,Троян,ни откраднаха 2 атв-та,марка СУЗУКИ ЕЙГЕР 400сс,4х4.Едното е червено на цвят,а другото е камуфлажно зелено.Пускам и снимки на моторите.Моля,ако някой ги види или има информация за тях, да се свърже с нас на тел.0878973939,0888922891,или и-мейл viatrayana@abv.bg.ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ!Имаме и документи за тях.Благодаря и успех на всички!
                    Нещо не ви върви в този хотел - първо кучето, сега и ATB-та. Дали някой в района не ви мисли "доброто"

                    Коментар


                    • #55
                      До: Откраднати мотоциклети !

                      Наистина става нещо.От Великден насам, през тези 2 седмици, ни крадат по нещо, наистина първо кучето след това и атв-та. А завистници, колкото искаш. Дано имаме някакъв успех.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 30-06-10, 07:32.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Откраднати мотоциклети !

                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...55#post1208255

                        Прехвърлям и тук темата, за съжаление не съм на моя компютър, където имам още малко снимки, за сега са само тези от обявата. Заедно с моя мотор са откраднати още 2 ямахи, същия модел и едно кавазаки кх250.
                        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                        Mercedes w212 E350 4matic
                        Ducati Monster 600
                        O888795575

                        Коментар


                        • #57
                          От: Откраднати мотоциклети !

                          ЪП!!! Ако някой се съмнява, че е видял въпросния мотоциклет, нека се обади 0888 795575! Възнаграждение!
                          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                          Mercedes w212 E350 4matic
                          Ducati Monster 600
                          O888795575

                          Коментар


                          • #58
                            От: Откраднати мотоциклети !

                            Каква е вероятността да ти откраднат мотора ако го оставяш на улицата в България? Аз рядко го оставям за по вече от час два и за сега само ми се случи да са базикали копчетата по кормилото...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Откраднати мотоциклети !

                              Колеги издирвам притежателят на Хонда Доминатор-92-93 год с рег.номер ЕН1522А.Моля,ако някой има някакво инфо да сподели тук или на тел.0888310730. Благодаря предварително!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Откраднати мотоциклети !

                                Първоначално публикуван от тотев Преглед на мнение
                                Колеги издирвам притежателят на Хонда Доминатор-92-93 год с рег.номер ЕН1522А.Моля,ако някой има някакво инфо да сподели тук или на тел.0888310730. Благодаря предварително!
                                Какъв е точно случаят?
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X