Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо спряха състезанията в Сакар имате ли информация по въпроса ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо спряха състезанията в Сакар имате ли информация по въпроса ?

    Здравейте, преди няколко години като бях по-малък в моя роден край-гр. Тополовград , Хасковско се провеждаше 2 години мисля че беше подред ендуро състезание имаше и атв-та. Интересно ми е някой в форума дали е участвал и дали имате информация защо се спря това състезание ? До колкото знам участниците бяха харесали терена, а той минаваше през Сакар планина. Иска ми се пак да има такива състезания. Под няколко години имам в предвид 2004-2005-2006 нещо такова май беше.

  • #2
    От: Защо спряха състезанията в Сакар имате ли информация по въпроса ?

    Първоначално публикуван от basko3 Преглед на мнение
    Здравейте, преди няколко години като бях по-малък в моя роден край-гр. Тополовград , Хасковско се провеждаше 2 години мисля че беше подред ендуро състезание имаше и атв-та. Интересно ми е някой в форума дали е участвал и дали имате информация защо се спря това състезание ? До колкото знам участниците бяха харесали терена, а той минаваше през Сакар планина. Иска ми се пак да има такива състезания. Под няколко години имам в предвид 2004-2005-2006 нещо такова май беше.
    Аз съм ходил по това трасе на лов-имаше маркировка на това трасе и мисля че беше и международно състезание.
    Но после отдадоха на концесия този ловен участък и велможите тръгнаха на лов ежедневно.
    Не дават и пиле да прехвръкне там!!!!
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Защо спряха състезанията в Сакар имате ли информация по въпроса ?

      Не е ли заради природния парк? Единственото място в България, където не видях хартии и боклуци покрай пътищата....
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: Защо спряха състезанията в Сакар имате ли информация по въпроса ?

        Първоначално публикуван от basko3 Преглед на мнение
        Здравейте, преди няколко години като бях по-малък в моя роден край-гр. Тополовград , Хасковско се провеждаше 2 години мисля че беше подред ендуро състезание имаше и атв-та. Интересно ми е някой в форума дали е участвал и дали имате информация защо се спря това състезание ? До колкото знам участниците бяха харесали терена, а той минаваше през Сакар планина. Иска ми се пак да има такива състезания. Под няколко години имам в предвид 2004-2005-2006 нещо такова май беше.
        Мисля че карахме 2006 в Хасково и Тополовград.
        Имам много добри спомени от трасетата и хората.
        В Хасково Бочаков и Митко -Шмида бяха направили страхотна организация.
        Те още малко и ще спрат навсякъде състезанията.
        Кризата, педалските екоограничения и часни ловни стопанства,добрите приятелчета ловци, мога да ти изброявам до утре .

        Коментар


        • #5
          От: Защо спряха състезанията в Сакар имате ли информация по въпроса ?

          Природен парк ? няма такова нещо, а състезанието минаваше през няколко села мисля едно от които е моето Орешник, за ловците и концесията е възможно не знам, но не е природен парк и си има боклуци. Някой няма ли желание да покара по нашия Сакар ? А за лова как така на лов ежедневно ? Нали лова е разрешен събота и неделя само ?

          Коментар


          • #6
            От: Защо спряха състезанията в Сакар имате ли информация по въпроса ?

            Първоначално публикуван от basko3 Преглед на мнение
            Природен парк ? няма такова нещо, а състезанието минаваше през няколко села мисля едно от които е моето Орешник, за ловците и концесията е възможно не знам, но не е природен парк и си има боклуци. Някой няма ли желание да покара по нашия Сакар ? А за лова как така на лов ежедневно ? Нали лова е разрешен събота и неделя само ?
            В концесиите няма правила.има депутати на лов които стоят по 10 дни и правят най-разнообразни състезания като по холивудски филми.Ако знаеш какво правят........
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #7
              От: Защо спряха състезанията в Сакар имате ли информация по въпроса ?

              Ясно, значи няма как да има повече състезания... Е поне някой ако реши да дойде да покара из нашите пътища ще е хубаво.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X