Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Егати, ще трябва да си купувам каруца и резачка, и да продавам мотора!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Егати, ще трябва да си купувам каруца и резачка, и да продавам мотора!!

    Поредната глупост която могат да сътворят някой хора (без работа).

    http://m.inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB..._i.362130.html


    !!!Май искат да забраняват спорта в горите и да си оставят само "законния" незаконен дърводобив.

    Сега ще трябва да си продам мотора и да си купя каруца или Виетнамка и резачка.





    п.п. Е ама така де,няма да се плашат бракониерите от де ли ще излезе някой моторист да ги види!




    ......Темата се дублира така че може да се махне май?!
    Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 30-01-14, 13:06. Причина: Темата се дублира sorry
    Не е важно какво караш, а как го караш !

  • #2
    От: Егати, ще трябва да си купувам каруца и резачка, и да продавам мотора!!

    Много ми е интересно това "спортни мотори" , кой ще определя дали мотора е спортен , може би ако има регистрация , не е спортен , но пък рали автомобили и мотоциклети имат регистрация и са спортни. Вижда ми се , че е замесена дългата ръка на BMW , само те са туристи.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      От: Егати, ще трябва да си купувам каруца и резачка, и да продавам мотора!!

      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
      Много ми е интересно това "спортни мотори" , кой ще определя дали мотора е спортен , може би ако има регистрация , не е спортен , но пък рали автомобили и мотоциклети имат регистрация и са спортни. Вижда ми се , че е замесена дългата ръка на BMW , само те са туристи.

      E ми аз така виждам нещата!

      На всеки горски път и пътечка, горски и полицай и един дето да им разяснява спортен,рали има ли няма ли регистрация и т.н.


      Може би този закон е и с цел намаляване на безработицата,така ще се отворят и голям брой работни места .
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • #4
        От: Егати, ще трябва да си купувам каруца и резачка, и да продавам мотора!!

        не , несте разбрали правилно спират само спортните четритактовите с двутакновите може хахахаха
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #5
          От: Егати, ще трябва да си купувам каруца и резачка, и да продавам мотора!!

          И моят не го спират тай е Жълт и няма номера на корите не влиза във списъка ( спорни ) те са кафяви
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #6
            От: Егати, ще трябва да си купувам каруца и резачка, и да продавам мотора!!

            Ма то за резачки няма забрана !
            Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 30-01-14, 15:46.
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X