Обява

Свий
Няма добавени обяви.

болтове в ......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • болтове в ......

    Здравейте колеги. Понеже идва зима и гледах малко клипове в интернет и видях на едни клипове да слагат някакви болтове в таралежките. Та чудех се от каде мога да си ги закупя или ще трябва сам да си ги правя по някакъв начин. Благодаря Ви предварително.

  • #2
    От: болтове в ......

    Правил съм го това упражнение.
    Коларски болтове 6х30.
    180 броя. Дупчиш и стягаш.
    Обаче каране с такова нещо си е доста опасно.
    Като проходимост - все едно караш по Хасвалт.
    ........................
    Иван Маринов
    CRF 250 X
    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

    Коментар


    • #3
      От: болтове в ......

      благодаря ти много колега за информацията.

      Коментар


      • #4
        От: болтове в ......

        А ако може още един въпрос .
        Понеже до колкото знам коларския болт е с глатка глава отгоре тази глава реже ли е или тека остава? ПОЗДРАВИ...

        Коментар


        • #5
          От: болтове в ......

          Първоначално публикуван от ендуро_Диканите Преглед на мнение
          А ако може още един въпрос .
          Понеже до колкото знам коларския болт е с гладка глава отгоре тази глава реже ли е или тека остава? ПОЗДРАВИ...
          Как ще стегнеш болт който няма глава,главата остава от вътрешната страна на външната гума и именно затова е коларски за да не пука вътрешната.
          п.п. Карал съм и аз с такива болтове но ако оставиш малко по мека гумата и заминава много бързо вътрешната понеже се трие в болтовете.Според мен ще има голямо предимство ако е с мус.
          0888 074 049

          Коментар


          • #6
            От: болтове в ......

            Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
            Как ще стегнеш болт който няма глава,главата остава от вътрешната страна на външната гума и именно затова е коларски за да не пука вътрешната.
            п.п. Карал съм и аз с такива болтове но ако оставиш малко по мека гумата и заминава много бързо вътрешната понеже се трие в болтовете.Според мен ще има голямо предимство ако е с мус.
            Аз съм си мислил за някакъв колан от вътрешната страна на външната гума за да не се допират болтовете до вътрешната.
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • #7
              От: болтове в ......

              Това за колана незнам дали е възможно,и дали въобще е възможно да се направи нещо такова поне аз тека си мисля.
              Благодаря много на колегата Петров.

              Коментар


              • #8
                От: болтове в ......

                Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                Аз съм си мислил за някакъв колан от вътрешната страна на външната гума за да не се допират болтовете до вътрешната.
                Възможно е , въжможно е!!! А е възможно и да ползваш стара вътрешна гума!! Цепиш я по вътрешния ръб от край до край , вкарваш твоята си вътрешна в срязаната и готово !! Вече имаш протекция на вътрешната си гума !! /Получава се един вид двойна вътрешна гума , като дебелина /

                Поздрави

                П.п Сиромах човек - жив дялов , нали знаете
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • #9
                  От: болтове в ......

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                  Възможно е , въжможно е!!! А е възможно и да ползваш стара вътрешна гума!! Цепиш я по вътрешния ръб от край до край , вкарваш твоята си вътрешна в срязаната и готово !! Вече имаш протекция на вътрешната си гума !! /Получава се един вид двойна вътрешна гума , като дебелина /

                  Поздрави

                  П.п Сиромах човек - жив дялов , нали знаете
                  Преди да сложа мусове карах така четири години без да спукам гума.
                  ........................
                  Иван Маринов
                  CRF 250 X
                  Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                  Коментар


                  • #10
                    От: болтове в ......

                    Като се замисля това със вътрешната гума като се сцепи може и да стане добра протекция .
                    Стига да не се набере втората гума .
                    Поздрави на всички колеги ....

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X