Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отслабна ми ендурото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отслабна ми ендурото

    Имам кмх 125 в добро състояние. Преди по-малко от година му направихме пълен основен ремонт и сме дали 1000 лева само за двигател. Жалко, че ми отслабна и вмоемнта мога да му взема добри пари около 1300-1400 сигурно. Баща ми не иска да го продадем. Искам да ме посъветвате какво да направя, защото не вярвам поне някой да не се е сблъсквал с такъв проблем. Междодругото карах ктм 450 sx-f 2012 година и просто се изкефих, но за моите 62 килограма ми е много мощен.

  • #2
    От: Отслабна ми ендурото

    Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
    Имам кмх 125 в добро състояние. Преди по-малко от година му направихме пълен основен ремонт и сме дали 1000 лева само за двигател. Жалко, че ми отслабна и вмоемнта мога да му взема добри пари около 1300-1400 сигурно. Баща ми не иска да го продадем. Искам да ме посъветвате какво да направя, защото не вярвам поне някой да не се е сблъсквал с такъв проблем. Междодругото карах ктм 450 sx-f 2012 година и просто се изкефих, но за моите 62 килограма ми е много мощен.
    И ние какво да направим по въпроса Пич ? Нужно ли е да пускаш 10 теми за твоя КМХ 125 ?
    Карай си мотора щом върви, събирай пари и догодина си вземи по-голям.
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • #3
      От: Отслабна ми ендурото

      Почни да се вреш повече по дерета и кофти места и ще видиш как мотора ти има достатъчна мощност.
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар


      • #4
        От: Отслабна ми ендурото

        Така е прав си. Аз само по едни поляни знам да го карам. Малко разум ми влезе в главта сега. Ако си взема по-мощен мотор първо, че ще се убия някаде с тоя акъл щото аз на 300-400 метра поляна дигам с кмх 70-80 и пред мен пропаст. Явно трябва да почна да карам по по трудно преходми места и мисля, че ще ми е добре, защото съм пробвал и определено кефа е голям

        Коментар


        • #5
          От: Отслабна ми ендурото

          Ako не се лъжа. техническият термин беше "липса на вътък"....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: Отслабна ми ендурото

            Определено дядо ми така викаше за симсона

            Коментар


            • #7
              От: Отслабна ми ендурото

              Е карай си
              Тмз тула
              и го остави този японец
              EXC TPI 2019

              Коментар


              • #8
                От: Отслабна ми ендурото

                Това е истината тулата

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X