Обява

Свий
Няма добавени обяви.

YAMAHA YZF450-YAMAHA WR450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • YAMAHA YZF450-YAMAHA WR450

    Здравеите колеги може ли някои да ми каже картери от Yamaha WR 450-2005 дали ще станат на Yamaha YZF450-2005 и дали другите части от двигателя на YZF-a ще станат на картерите?

  • #2
    От: YAMAHA YZF450-YAMAHA WR450

    Първо кажи какво точно искаш да сменяваш и тогава можеш да получиш отговор. Иначе двигателите с годините са сходни с леки разлики, но пак ти казвам сподели какво искаш да смениш.
    Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

    Коментар


    • #3
      От: YAMAHA YZF450-YAMAHA WR450

      Искам да сменя картерите на YZF-a ми защото моите се разцепиха и не стават за нищо.Сега си търся картери втора употреба щото нови са доста пари но не мога да намеря картери от YZF450 а гледам че има доста обяви за WR450 на части та за това питам дали ще станат картерите от WR450 на YZF450 със буталото коляновия вал лагери и другите части от YZF450.

      Коментар


      • #4
        От: YAMAHA YZF450-YAMAHA WR450

        Къде ги има толкова много обяви за вр като на мен ми тряват обявите за узф за много повече. Няма значение момчето е от Троян има всякакви части за по съвременни мотори предимно Yamaha , Honda и КТМ 0888153042- Калоян звънни му трябва да има.
        Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X