Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени на мотори за продажба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цени на мотори за продажба

    Здравейте,

    аз имам едни въпрос на който досега не мога да намеря отговор относно цените на доста мотоциклети за продажба из бг интернета.

    За пример, сред много подобни, как така се продава в мобилето един Kawasaki Versys от 2011 (принципно в гаранция още), на 7 000 км, за 7 700 лв, след като във Франция примерно, където Кавазаки има добър пазар и мноооого Versys на него, цената на такъв мотор оказион почва на 4 600 € и то с доста повече километри ?

    Доста има такива на едни мнооооого промоционални цени спрямо оказионния пазар в Западна Европа. Освен да са евентуално крадени, не мога да измисля друга причина

    Някой да ме осветли ?

  • #2
    От: Цени на мотори за продажба

    Много е просто колега, стандарта на живот в Бг е под критичния минимум и като добавим няколко годишната криза, се получава точно това Също така, търговците си имат свои канали за набиране на мотори и коли, така че не очаквай от тях да купуват конкретно мотори от обяви в интернет, след което да ги продават тук .
    P.S. Крадени мотори е имало и винаги ще има, но те просто не се регистрират. Или се карат в гората или отиват на части...
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #3
      От: Цени на мотори за продажба

      е, има изключения май... цените на BMW GS сериите - 800, 1200...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X