Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разни мъдри мисли,бисери и подобни

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разни мъдри мисли,бисери и подобни

    Скъпо предаване "Хванати в изневяра",


    никога преди не съм ви писал,но наистина се нуждая от вашия съвет,който може да се окаже критичен.От известно време подозирам,че жена ми ми изневерява.
    Обикновенните неща....телефонът звъни,но когато вдигна аз ми затварят.Жена ми започна да излиза по често с момичетата,но когато попитам за имената им,просто казва че са "приятелки от работата и които не познавам".Седя буден до късно,за да видя с такси ли си идва или с някой друг,но всеки път тя си идва пеша.Както и да е,до сега не съм започвал темата с нея.Мисля,че дълбоко в мен не искам да разбирам истината,но предишната вечер тя отново излезе,и този път бях решен да я проследя.Реших да паркирам моя мотор KTM 1190 Adventure до гаража и да се скиря зад него,така че да имам гледка към цялата улица за да видя от къде идва тя.Беше този момент в който клекнах до мотора и видях,че капака на клапаните пропуска масло.Дали ще мога сам да се справя с този проблем или да го закарам на сервиз ???
    Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

  • #2
    От: Разни мъдри мисли,бисери и подобни

    Който не следи форума внимателно, пуска и такива теми ...
    Пускано, пускано .... много пъти!!!
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X