Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha SRX6 1986

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha SRX6 1986

    Здравейте,
    Знам, че темата за този мотор не е за тук, но реших все пак да попитам какво е мнението ви за него и въобще някой има ли някакъв опит и коментари за този мотор.
    Аз карам ендуро, но също не съм с много опит с моторите, а един приятел иска да си го купува като за първи мотор и ме пита за съвет и за това се обръщам към вас. Ще го кара рядко и за разходки само предполагам най вече по асфалт.
    Намират ли се части? Има ли слаби места? За какво да се оглеждаме преди да го купим?
    Ще съм благодарен на каквито и да е коментари за мотора.

  • #2
    До: Yamaha SRX6 1986

    Ето една снимка на модела.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Yamaha SRX6 1986

      До колкото имам информация двигателя е същия като на Yamaha XT600. Ето един линк с малко инфо:
      http://www.thumperpage.com/articles/srx6faq.html
      дано съм бил полезен.

      Коментар


      • #4
        До: Yamaha SRX6 1986

        Двигател на ХТ600 от старите, и аз се бях загледал по едно време по такъв, ама за този който ти си дал на снимка трябва до 1000 и малко да му го дадат за да си заслужава. Малко по-новите не са лоши, много ми харесва мъничкото гърне.

        Коментар


        • #5
          До: Yamaha SRX6 1986

          Ето това е мотора. Купи го днес момчето за 1400лв. Има си разни дребни проблемчета. Може ли някой да ми препоръча сервиз в който да направи профилактика (масло, филтри, гуми, ел. релета, накладки...).
          Аз знам МотоБум, на Нишава сервиза, Еди, но не съм сигурен къде е най-удачно.
          Благодаря предварително.
          Прикачени файлове

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X