Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Honda Crf 450R

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Honda Crf 450R

    харесал съм си хонда 2004.искам да разбера малко повечко,защото чувам някои казват че много проблемни им са били клапани,двигатели и така нататък.даите съвети

  • #2
    От: Въпрос за Honda Crf 450R

    да клапаните им са проблемни ,аз преди година сложих титаниеви ,имам да кажем над 300моточаса и не са мръднали,сатава въпрос за TRX-450
    като цяло хондата си е хонда,не много мощна но пък здрава,на мен лично този двигател ми хареса и аз взех един црф 450,
    само дето црф-фа няма стартер ,един съвет от мен,ако случаино си купиш такава машина,една цака за паленето ,на мен нямаше кои да ми каже
    и доста ритах и доста куцах понеже нямаме кросаджии тук,питах чичо гугал
    не риташ от която точка ти падне,натискаш натискаш докат стигнеш компресията ,то се усеща,после натискаш да мине два пръста надолу и риташ ,пали от раз
    няма значение студен ли е топъл ли е.аиде със здраве

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за Honda Crf 450R

      Вместо да пускаш нова тема, с този оригинален въпрос, да беше се поразровил из форума

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за Honda Crf 450R

        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
        Вместо да пускаш нова тема, с този оригинален въпрос, да беше се поразровил из форума
        Това е много трудна работа, отнемаща време, което ние все нямаме А после модераторите ни били виновни
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X