Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
    Тука съм !!! Давайте газ !!!
    И аззззз и аззззз
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #92
      От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

      Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
      А бе ти упорито искаш да направиш кеф на Джартов!!!!

      Къде казах-написах че съм се състезавал?
      Разбрах! Ходил си но не си се състезавал и само си гледал! Тогава не виждам защо можеш да си 100% сигурен, че кефа при разходка в гората е равносилен или по голям в сравнение с този при участие на състезание!

      За Джартата знаем, че и да се е състезавал то то е било само формално!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #93
        От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        1982 Ама ти а не помниш тая
        Толкооо ли си дрът бееее
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • #94
          От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

          Еййй застудя и се почна "карането" във форума.
          Отивам за пуканки
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • #95
            От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Толкооо ли си дрът бееее
            Не тогава бяхме млади
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #96
              От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
              Разбрах! Ходил си но не си се състезавал и само си гледал! Тогава не виждам защо можеш да си 100% сигурен, че кефа при разходка в гората е равносилен или по голям в сравнение с този при участие на състезание!

              За Джартата знаем, че и да се е състезавал то то е било само формално!
              Не съм се състезавал правилно си разбрал,по една или друга причина обаче съм бил в "бокса" и то доста време и знам за какво иде реч....,а за кефа в гората и на състезанието съм на-100% сигурен, всеки как си го направи,доста народ се изказа по този въпрос обаче ти не искаш да чуеш!

              Поздрави и на теб и дано си ме разбрал!
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • #97
                От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                Поздрави и на теб и дано си ме разбрал!
                Кво се опитваш сега с тея приказки???
                Ще съсипеш всичкия труд с тях !!!
                Човека даже отиде за пуканки,а шоуто със скоковете по ТВ 7 започва във 21 часа.
                Два часа с какво ще се забавляваме???
                Аиде Минков ти си на ред !

                Заминавам да си пия ракийката с един сланинар ,да не сте мръднали докато ме няма ,и внимавайте че, Чинела е в Арена Армеец и като се прибере ще има картони !!!
                Последно редактирано от Петьо Джартов; 15-12-12, 18:09.

                Коментар


                • #98
                  От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                  Аз пък отивам да пия анасонлийка и даже скокове няма да гледам!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • #99
                    От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                    Г-н "състезател" понеже усещам, че си доста надъхан и се мислиш за голяма работа.......
                    Сега ще дам пример с конкурс за красота. Явяват се 50 участнички и една я избират за най красива..... в БГ да речем.
                    Тази обаче една е най... срещу тези 49 а нали се сещаш, че има още хил..... момичета които са по красиви......
                    Усещаш ли накъде бия, карай си по състезания, мажи си веригата със сланина.......
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                      Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                      Кво се опитваш сега с тея приказки???
                      Ще съсипеш всичкия труд с тях !!!
                      Опитвам се та спестя на Чинела омразното чувство да се прави на модератор, и също така да запазя добрия тон.
                      Съжалявам ако съм Ви разочаровал! Айде и аз отивам.....да скачам.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                        То пък да си сиромах състезател голям кеф - направо се късаш...
                        Да си броиш стотинките и да трепериш че ако нещо се строши си до там.

                        Дето се вика - на гол тумбак - чифте пищови



                        Сега пък някой да не се върже - майтап да става.
                        ........................
                        Иван Маринов
                        CRF 250 X
                        Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                        Коментар


                        • От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                          Който може да си позволи да кара мотор за 5 цифрена сума с ремоти за 4 цифрена сума да си кара и да си прави кефа няма лошо, аз мога да си направя карането с мотор за 3 цифрена сума и пак да ми е толкова яко. Поздрави и Весели Празници!!!
                          Some call it a hobby, we call it a way of life!
                          Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                          Коментар


                          • От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                            Само така си мислиш.

                            Коментар


                            • От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                              Ти състезаваш ли се, и колко ти е подръжката на мотора???
                              Some call it a hobby, we call it a way of life!
                              Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                              Коментар


                              • От: Тези които са състезатели се кефят,а тези които не са си мислят че се кефят!!

                                Шегувам се, в духа на темата. Не се състезавам, поддръжката на мотора относително не е скъпа /към хиляда и нещо годишно/. Бих могъл да си спестя някой от по-големите разходи, но трябва да падам по-малко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X