Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изискване за регистрация на ендуро. Honda XR600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изискване за регистрация на ендуро. Honda XR600

    Здравейте!
    На скоро закупих въпросния мотор и сега идва момента за регистрация. Имам всички документи, но ме притеснява технотеста.
    Имам изрядни фарове, стопове, работещ клаксон. Трябват ли ми задължително огледала, мигачи, километраж? Чувал съм, че мигачите не са обезателни, но другото?
    Това сигурно ще ми е третата тема по тоя мотор, но просто виждам, че тук има хора, които си разбират и не ми се разкарва напразно до КАТ.
    Благодаря Ви

  • #2
    От: Изискване за регистрация на ендуро. Honda XR600

    Огледалата даже ги гледат дали не са пукнати - ако примерно си сложил каската отгоре, те карат да я свалиш за да се уверят! Мигачи мисля че също са задължителни, виж километража вече не знам?! Общо-взето всичко което е необходимо за движение по асфалта си е задължително - скоростта също трябва да си я знаеш.
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #3
      От: Изискване за регистрация на ендуро. Honda XR600

      Огледалата са задължителни.
      Километраж също е добре да има. Не е задължително да работи.

      Коментар


      • #4
        От: Изискване за регистрация на ендуро. Honda XR600

        Мигачите пък защо трябва да са задължителни? Като ги няма се подава сигнал с ръка.

        Коментар


        • #5
          От: Изискване за регистрация на ендуро. Honda XR600

          Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
          Мигачите пък защо трябва да са задължителни? Като ги няма се подава сигнал с ръка.
          По принцип си прав за подаването на сигнал с ръка.Сигнал се подава с ръка когато няма мигачи или те са повредени.Но предполагам че това важи за мотори(мотопеди)които заводско са без мигачи.В неговия случай,колегата не е упоменал коя година му е ХР-ра и имали заводско мигачи или не.Ако не се лъжа с годините има и със и ма без мигачи.
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X