Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki kmx 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kawasaki kmx 125

    Най-накрая се сдобих с ендуро- kawasaki kmx 125 2t около 25 конски сили. На 14 години съм и бащата ми даде пред нас да го подкарам на улицата за малко. Доста добре върви и е запазено понеже 2ма, които разбират на мотори го гледаха нямаше луфтове и т.н. Има обаче няколко забележки е все пак не е ново. Една от тях е, че задния амортисьор е заминал. Може ли да ми кажете кое е по- добре да се напълни или направо един нов? Другото което е, че ми казаха да налея по гъсто масло на предните амортисъори да вземат малко да станат по твърди. Може ли да ми кажете какво масло да налея, и как да го източа старото. А вие имате ли впечатления за това ендуро, хубави ли са? Моля да изразите мненията си

  • #2
    От: Kawasaki kmx 125

    абе както и да е трийте темата оправих се

    Коментар


    • #3
      От: Kawasaki kmx 125

      Колега, не е моя работа , обаче в разделите 2т , ходова част и окачване, избор на мотор има предостатъчно информация за този мотор ! Както за окачване, така и впечатления за мотора , а и за двигаля и т.н. . По-лесно е да пробваш да отделиш 5-10 мин. на търсачката и ако не намериш конкретно това , което те интересува, да попиташ !!

      Темата е дъвкана много пъти и на колегите не им се пише ОТНОВО нещо, което го ИМА и то не на 1 место

      Поздрави, честито за мотора и безаварийно !
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X