Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Helmet camera - MD80 MINI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Helmet camera - MD80 MINI

    Здравейте колеги , мисля да си купувам и аз някъква ефтина Helmet camera , разгледах по ebay.co.uk и си харесах една.

    Ето я и нея

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$(KGrHqR,!ocE63(m!Z-EBO-BZJfGDg~~60_35.JPG
Прегледи:1
Размер:19.4 КБ
ID:5981810Натиснете снимката за да я уголемите

Име:m38cNtDHvdpVwF8Rr9TVr7g.jpg
Прегледи:1
Размер:7.3 КБ
ID:5981811Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mini-DV-World-Smallest-Voice-Recorder-Pocket-Video-Camera-DVR-Camcorder--DC038-_hpzuct1287712470.jpg
Прегледи:1
Размер:16.5 КБ
ID:5981812Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mvjXwoXYVQKK0kGFt46u8bA.jpg
Прегледи:1
Размер:10.6 КБ
ID:5981813 Това е камерката , гледах няколко клипа с такава в youtube , уш снима горе долу добре , мисълта ми е ако някои има такава да си каже мнението , дали е издражлива смисъл да не е някъква на третото каране да спре да работи , и такива работи .


    Ето и линк към обявата в ebay.co.uk - http://www.ebay.co.uk/itm/MD80-MINI-...item2a20e0a6df
    Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

  • #2
    От: Helmet camera - MD80 MINI

    Абонирам се за темата.
    Не разбирам много от хелмет камери, ама за няма 10 паунда какво очакваш? Поръчай няколко, най-добре.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Helmet camera - MD80 MINI

      Може и така да стане колега , все пак ще изчакам малко да видим какво ще кажат и другите колеги .
      Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

      Коментар


      • #4
        От: Helmet camera - MD80 MINI

        Моят съвет е ако ще я вземаш за да снимаш докато караш е да се насочиш към нещо друго. След наколкократна експлоатация батерията умира почти и клипче по-дълго от 8-10 мин.не можеш да направиш, та даже и това е много. Отделно за качествата и да снима в движение и по-есктремни условия. С две думи-поредният чайна боклук.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #5
          От: Helmet camera - MD80 MINI

          Хайде и аз да се намеся ! Имах такава камерка , но я продадох на колега от форума !

          Като цяло камерката не е въобще лоша за парите си , НО :

          - камерката няма дисплей
          - не пресаздава реално условията , в който караш / в смисъл , такъв , че камерата е с много малак зрителен ъгъл , което значи , че зуумва много клипа и ако очакваш да ти се виждат каската или мотора или джипа докато караш , просто забравяш...
          - не пресъздава реално и скоростта / ако караш с 100км/ч например, на клипа изглежда , че караш с не повече от 30-40 км/ч.
          - ако я прикачиш някъде за мотора, вибрациите размазват картината..
          - имаи впредвид , че има 2 вида камерки, които на външен вид и цена са 1към1 , но едната е абсолютен ментак и при сумрак или снимане на изкуствено осветление замазва клиповете. Ако попаднеш на баш камерката си / като моята дето имах/ няма да имаш проблеми

          Тази камерка е по-скоро за шпиониране или каране по асфалт !!

          За оффроуд снимане в този ценови диапазон аз бих ти препоръчал тази:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:action-sports-helmet-camera-30fps.jpg
Прегледи:1
Размер:21.0 КБ
ID:5400941

          Идва малко по скъпа , но си заслужава в пъти повече. Работи с 2 батерий / може и презареждащи/ , има дисплей , 1.3мегапиксела е , освен това , ако за още 20 лева / с включена доставка / си поръчаш широкоъгълен обектив / 130 градуса / , се получава доста добра комбинация от сорта на 50-60 лева !!

          П.п ако те интересува , ще ти пусна клипчета от моята камера да видиш как снима със 130 градусовия обектив !

          Поздрави !
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • #6
            От: Helmet camera - MD80 MINI

            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение

            За оффроуд снимане в този ценови диапазон аз бих ти препоръчал тази:

            [ATTACH=CONFIG]484240[/ATTACH]

            Идва малко по скъпа , но си заслужава в пъти повече. Работи с 2 батерий / може и презареждащи/ , има дисплей , 1.3мегапиксела е , освен това , ако за още 20 лева / с включена доставка / си поръчаш широкоъгълен обектив / 130 градуса / , се получава доста добра комбинация от сорта на 50-60 лева !!

            П.п ако те интересува , ще ти пусна клипчета от моята камера да видиш как снима със 130 градусовия обектив !

            Поздрави !
            Колко дълъг запис прави с двете батерии?
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              От: Helmet camera - MD80 MINI

              С 2 батерийки /алкални/ снима 2 часа !
              Записа зависи от това , колко ти е голяма мемори картата... . Аз лично ползвах 2гб и ми стигаше да снимам интересните моменти !
              Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 20-08-12, 23:01.
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • #8
                От: Helmet camera - MD80 MINI

                Мерси за мненията колеги , поръчах си я одеве пък ще видим къкво ще стане , все пак за тези пари .
                Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                Коментар


                • #9
                  От: Helmet camera - MD80 MINI

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]484240[/ATTACH]

                  Идва малко по скъпа , но си заслужава в пъти повече. Работи с 2 батерий / може и презареждащи/ , има дисплей , 1.3мегапиксела е , освен това , ако за още 20 лева / с включена доставка / си поръчаш широкоъгълен обектив / 130 градуса / , се получава доста добра комбинация от сорта на 50-60 лева !!


                  Поздрави !
                  А тази камера от къде може да се купи.
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • #10
                    От: Helmet camera - MD80 MINI

                    Например от ebay.co.uk - http://www.ebay.co.uk/itm/HD-Paintba...item3a781e679e
                    Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                    Коментар


                    • #11
                      От: Helmet camera - MD80 MINI

                      Точно от е-бей !

                      Имаше я и някъде по българските сайтове , но цената определено няма да ти хареса / от 130 до 230 лева/ за абсолютно същата камера !!!
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Helmet camera - MD80 MINI

                        От е-бей излиза най ефтиния вариант , а тази камера която аз си поръчах от и-бей с доставката излиза 19лв а тук е 50 лв !!!
                        Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                        Коментар


                        • #13
                          От: Helmet camera - MD80 MINI

                          Малка разлика а ?? http://www.zigifly.com/index.php?pag...mart&Itemid=27
                          Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                          Коментар


                          • #14
                            От: Helmet camera - MD80 MINI

                            Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X