Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Midland XTC 100 мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Midland XTC 100 мнения?

    Привет колеги !!!

    Намислил съм да си купувам камерка за каската с по-добро качество ! Бюджета за съжаление е ограничен и затова търся вашите мнения. За хубавите камери от горен клас знам, но за тях паричките не достигат.

    Бюджета е около 230 лева !!

    Харесъл съм модела на Midland XTC 100.

    Той е с 140 градусов ъгъл на снимане, с резолюция 640х480 , 30 fps и антишейк функция. Комплекта включва доста неща: самата камера , разбира се, 2 батерии, 2Гб карта памет, стойка за монтаж на кормилото, приставка за закрепване за лентата на очилата, приставка за монтиране на каска, кабелче и още нещо беше ... , общо взето 4 види елементи за монтиране на камерката.

    Това е самата камерка:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:midland-xtc-100-d...o-camera-2928b33.jpg
Прегледи:1
Размер:19.4 КБ
ID:5976612

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:eblast_XTC.jpg
Прегледи:1
Размер:152.8 КБ
ID:5976613

    От клиповете , който гледах останах доволен , но искам да попитам и вас дали си заслужава да дам 230 лева за тази камерка или за същите пари мога да се сдобия с нещо по-добро ??? Има ли някой от вас преки впечатления , или информация за това , как се представя камерката ??

    От това , което виждам аз, проблема , ако може да се нарече проблем, е че не пресъздава напълно реално наклоните при изкачване и спускане на разни екстреми и прочие, иначе друго всичко си е наред !

    Таа моля ви за съвет, понеже мисля утре да поръчвам, а не ми се ще да си дам парите на вятъра !

    П.п Лошото е , че не мога да отделя повече пари за по-добра камерка , затова реших да се допитам до вас

    Поздрави !!!
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

  • #2
    От: Midland XTC 100 мнения?

    Никой ли не знае нещо за този модел камера ???
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • #3
      От: Midland XTC 100 мнения?

      Ключ на темата

      Вчера си поръчах въпросната камерка.

      Идва в комплек с 4 монтжни стойки, четец за мемъри карта, 2гб мемъри карта и 2 батерии. Камерката НЕ замазва клиповете и се работи много лесно с нея !
      За сега съм доволен от нея, клип от нея в темата ми
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X