Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM произведоха кола!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM произведоха кола!

    днес се ровичках из сайтовете за мотори и открих това http://www.ktm-x-bow.com/news.627.0....ash=56cc7f6609 вижте го , очудващо нали ?

  • #2
    До: KTM произведоха кола!

    Аз съм я виждал на живо даже имам снимки и плакат огромен.Това се случи в Германия на автоизложение в град Лайпциг май месец. Автомобила изглежда страхотно на живо.
    Живей за мига.
    Honda CRF-250X
    [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/customprofilepics/profilepic2708_1.gif[/IMG]

    Коментар


    • #3
      До: KTM произведоха кола!

      На мене ми вкара много приятно и стилно усещане за наистина спортен автомобил, но такава визия със двулитров турбо инжекцион ми се виждат малко кофти смесени картинки..
      Колата внася усещане за много повече мощ от колкото може да предостави един двулитров двигател било то дори турбо инжекцион дори само като чуеш името на проекта... X-bow и веднага си представяш нещо над 300-400 коня
      Иначе за дизайн КТМ си е КТМ и винаги ще бъде на 1-во място за мен !
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #4
        До: KTM произведоха кола!

        хммм...2 литров турбо двигател ..като за този "картинг " си е напълно приличен двигател според мен

        Коментар


        • #5
          До: KTM произведоха кола!

          да наистина като я погледнеш и си викаш - това кола ли е или самолет.

          Коментар


          • #6
            До: KTM произведоха кола!

            В сайта пише, че се плануват и варианти на проекта заредени с повече мощност ама да видим
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X