Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ски сезон 2011/2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ски сезон 2011/2012

    Колеги, просто да споделя мнение от карането ми тези дни. На 24ти и днес(26ти) бях на Боровец. Карах само на Ястребец 2(Попангелов). Сняг има доста, само на места се опитва да се оголи, но като цяло няма камъни. Изненадата беше, че тази година има САМО една карта и то тя идва на цена от 55лв за през седмицата, а 45лв за уикенда. Тези дни, все пак бяха празници, но мога да кажа, че по пистата беше голяма навалица. Все още правят 3ката и беше затворена, но все пак до колкото разбрах и Витоша нещо няма да работела, та имаше доста голям процент скиори, които попринцип ходят на Витоша. Та в общи линии този сезон нещо се очертава да бъде доста по-скъп и доста по-фрашкан на Боровец от миналия. Рано е да се каже, но се надявам да греша. Поздрави!
    09 YZ290F Athena BB

  • #2
    От: Ски сезон 2011/2012

    Аз бях на 23.12.2011 на Боровец, и карах на посочените писти, като сняг имаше и беше кеф.
    Понеже Коледа донесе на половинката нови ски, трябваше да се сефтосат, като съответно отидохме пак на Боровец на 26.12.2011, но този път на Ситняковския лифт.
    е какво да кажа, разочарован съм за пореден път. Тия от Боровец няма да се научат никога как се правят писти. Оръдията не работеха, но защо? От снега беше останало колкото да белее само. Пистите бяха невероятно оголени, като на места имаше камъни. Направо си съсипахме ските. Повече там няма да ме видят този сезон.

    За цените какво да кажа, welcome to Bulgaria. Вместо дневна карта да е 30 лв. и лифта да е пълен с 4 души на всяка седалка, сега за 50 лв. имаше по 2-ма души през 3 седалки. Неразбирам каква икономика е това? После били на загуба. Лифта пълен празен харчи +/- еднакво ток.

    Е това са мойте впечатления от откриването на ски сезона.

    Коментар


    • #3
      От: Ски сезон 2011/2012

      Прав си за всичко,освен за това че на Ситняково има оръдия за сняг.Що не отидохте на Ястребец експрес.

      Коментар


      • #4
        От: Ски сезон 2011/2012

        Има на Мартинови поляни, което е пак през Ситняковския лифт.
        За Ястребец ми е малко тегаво накрая на пистата, и се озорих миналия път. Затова решихме на Ситняковски лифт да караме. Сега ми е втори ски сезон .

        Коментар


        • #5
          От: Ски сезон 2011/2012

          Ако искате да покарате яко карайте само вечер като мен.Картата е 22 лв. а пистите са масло,хора малко абе кеф.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08291.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5330929
          Лифта е отворен от 18 до 22 ч,

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08292.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5330930

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08293.jpg
Прегледи:1
Размер:133.0 КБ
ID:5330931

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08294.jpg
Прегледи:1
Размер:134.4 КБ
ID:5330932

          Коментар


          • #6
            От: Ски сезон 2011/2012

            Някой има ли актуална информация за положението на Боровец и по-специално за участъка Костенец-Самоков? Разбрах, че има много сняг и пътната обстановка е тежка, а между Самоков и Боровец има задръстване. Дали обаче от към Костенец не е по-добре?

            Коментар


            • #7
              От: Ски сезон 2011/2012

              Някой колега има ли информация за състоянието на пистата на Беклемето?
              333 Just Half Evil

              Коментар


              • #8
                От: Ски сезон 2011/2012

                Някой знае ли как се избират фрийрайд ски. Предлагат ми едни росильол бандит, бяло и синьо бил дизаина, но несъм ги виждал нито човека знае каква година са. Колко трябва да са високи спрямо моята височина.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  От: Ски сезон 2011/2012

                  Относно пистата на Беклемето може да се види по всяко време на деня през web камерата на хотел Сима. Напиши в гугъл х.Сима или Беклемето и може да видиш състоянието на писта №1 .
                  Honda CR-V I 2000 г.
                  0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ски сезон 2011/2012

                    Първоначално публикуван от spoko Преглед на мнение
                    Относно пистата на Беклемето може да се види по всяко време на деня през web камерата на хотел Сима. Напиши в гугъл х.Сима или Беклемето и може да видиш състоянието на писта №1 .
                    Благодаря колега!Зная за уеб камерата ,но от нея не може да се добие представа за състоянието на пистата.
                    Така или иначе днес ходих до пистата ,сняг има скиори има , но самата писта обаче не е обработена добре.
                    333 Just Half Evil

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ски сезон 2011/2012

                      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                      Някой знае ли как се избират фрийрайд ски. Предлагат ми едни росильол бандит, бяло и синьо бил дизаина, но несъм ги виждал нито човека знае каква година са. Колко трябва да са високи спрямо моята височина.
                      Чул съм,че трябва да са дълги горе долу колкото твоята височина,но не съм много сигурен.Нека ме поправят ако греша.
                      Симеон Симеонов - 0878666200
                      Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                      Suzuki - A way of life

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ски сезон 2011/2012

                        Вчера бях на Боровец. Пистите бяха в невероятно състояние. Беше -14 С и още не мога да се стегна от измръзването. Нямаше почти никакви хора, направо си беше безлюдие. Иначе карах на Ястребец 1,2 и 3. Като и 3те бяха обработени перфектно. Поздрави!
                        09 YZ290F Athena BB

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ски сезон 2011/2012

                          Има си тема в която има информация за всички ски курорти! http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=678
                          LZ1ZAH

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ски сезон 2011/2012

                            Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                            Вчера бях на Боровец. Пистите бяха в невероятно състояние. Беше -14 С и още не мога да се стегна от измръзването. Нямаше почти никакви хора, направо си беше безлюдие. Иначе карах на Ястребец 1,2 и 3. Като и 3те бяха обработени перфектно. Поздрави!
                            Каква е цената на картата?
                            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ски сезон 2011/2012

                              Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                              Има си тема в която има информация за всички ски курорти! http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=678
                              Ок. Иначе все пак да отговоря - цената през седмицата е скромните 55лв. През уикенда е 45лв.
                              09 YZ290F Athena BB

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X